Onemli Gunler Banner
Sayfa 204/560 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 4477 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

1. Sağlık muayenesinde ve sonrasında sıkıntılı bir durum var ve sonraki süreçte transfer fiyaskosu yaşandıysa comoli ve ekibine ....?

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Fenerbahçe, Moussa Sissoko ve kulübü Tottenham ile anlaştı / Beinsports

Oha

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fenerbahçe, Moussa Sissoko ve kulübü Tottenham ile anlaştı / Beinsports

Oha
    Fenerbahçe : Kamuoyunda, Moussa Sissoko'yu transfer etme girişiminde bulunduğumuz ve sonrasında transferden vazgeçtiğimiz yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Kulübümüzün, Moussa Sissoko'yu transfer etmek için, ne kulübüyle, ne menajeriyle ne de oyuncunun kendisiyle hiçbir teması, hiçbir zaman olmamıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

hadi ya bu olmadı
    önümzdeki maçı alıp milli takım arasına toparlanmamız lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, kaleci Harun Tekin'in transferi konusunda Fenerbahçe kulübüyle prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi.

Harun iyiolur gençte
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Kulüpten resmi açıklama geldi : "Kulübümüz, Brezilya’nın Gremio takımında forma giyen orta saha oyuncusu Jailson Marques Siqueira’yı bonservisiyle birlikte kadromuza katmak üzere kulübüyle anlaşmaya varmıştır."

Sayfa 204/560 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •