Sayfa 204/1001 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet

1. Cafenin son hali.
    Ocakçı bile terk etmiş cafeyi.
    Giderken masadaki ıstakaları toplasaydınız bari.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Her ay 1 milyona Ankaradan krediyle daire alan arkadaş 15-20 tl verip ek GB alamadığı için forumdan çıkmazken hiç giremiyor MB olmadığı için buna kim inanır 🤪🤪🤪

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    benle 1 çay içmeyi kabul etmesi durumunda peşinen 10gb hediye etmeyi söz verdim oysa

3.  Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    benle 1 çay içmeyi kabul etmesi durumunda peşinen 10gb hediye etmeyi söz verdim oysa
    Size de bir soru sorduk cevabı alamamıştık

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Websteri rüyamda gördüm, nasıl gördün diyecek olursanız gaipten bir ses geliyordu cümlelerden Webster olduğunu anladım, malum arkadaşa dair başka bişey bilmiyoruz.

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Websteri rüyamda gördüm, nasıl gördün diyecek olursanız gaipten bir ses geliyordu cümlelerden Webster olduğunu anladım, malum arkadaşa dair başka bişey bilmiyoruz.
    Nasil bilmiyoruz yahu, 40 yasinda, evli, Hacettepe bilgisayar mezunu müyendis...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    Lager mayalı günlerce soğuk ortamda olgunlaşan birami içiyorum
    Bu mevsimde, soğuk ortami nasil buldunuz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Arkadaşlar size danışacağım bi konu var

2015 yılında temelden bi daire aldım lokasyon olarak gelişime açık bi yer olarak görünüyordu o zaman 2013 model Passat aracımı 85 bin TL ediyordu o zaman + 15 bin nakit ve + 3.5 bin tapu masrafı vererek Satın aldım 2015 teki maliyeti 103.500 lira olarak aldım 3+1 daire Mütahit o zaman 6 ay sonra anahtar teslim demişti daha sonra piyasanın bozulması ve çevresindeki inşaatların da durmasıyla bizim Mütahit tüm daireleri satıp kaçtı site 3 bloktan oluşuyor A blok tam olarak bitip sahiplerine teslim edilmişti ben Satın aldığım zaman benim daire B blok 2. Katta yüzde 80 bitmiş şekildeydi aldığım da C blok ise % 50 bitmişti daha sonraki çalışmalarda yani mütahit in kaçtığı zamana kadar ki süreçte benim dairemin olduğu bina %85 bitti ve o şekilde kaldı geçen sene site sakinleri toplanıp bi mütahitle anlaşıldı ve daire başına 8.750 TL vererek ortak kullanım olan asansör elektrik tesisatı su deposu çevre gibi şeyleri yapması için tabi tüm daire sahipleri bu bedeli ödemediği için adam söylediği şeylerin bi takım şeyleri yapmadı 6.750 lira verdim bende adama 2000 TL si tam işini bitirdikten sonra verecektim yapmadı adam da bıraktı öyle kaldı daire içine ise doğalgaz tesisatı kombisi boya banyo yapımı gibi şeylere tahmini 20.000 lira bi masrafı var tabi ortak kullanım olarak ta binaya daire sahipleri taşındıktan sonra ortak kullanım yerlerini düzenleme diye yaklaşık 3-4 bin lira daha toplanır şuan benim dairemin olduğu B blokta 4-5 daire Sahibi taşınmış oturuyor benimde şuana kadar daireye koyduğum para 110 bin lirayı geçti tabi bunu zamana yayarsak filan zararım baya fazla şuan mevcut durumda daireye ilk olarak 10 bin lira harcar eksikliklerini giderirsem 500 liraya kiraya verebiliyorum binanın olduğu yere doğalgaz tesisatı daha çekilmedi ama en geç 6 aya doğalgaz yapımı maliyeti de ortaya çıkaçacak tesisat petekler kombi 10 bin lira civarı bi masrafı daha olacak daire 130 bin liraya oturacak ve kirası 500 lira civarı bunların hepsini düşündükten sonra

Gelelim asıl Soruya bugün tanıdık bi emlakçı aradı daireni birine gösterdim beğendi 100 bin lira nakit veriyor dedi

Lokasyon olarak devlet hastanesi ve okullara çok yakın 200-300 metre ama yeni yerleşim yeri ve çevresindeki inşaatlar krizden dolayı 3 yıldır durmuş durumda bi 100 metre anayola yakın olan yerlerde ise binalar full millet oturuyor

Sizce ne yapmalıyım bekleteyimmi daireyi yoksa satılığa çıkarıp 110-120 arası bi fiyata satayımmı bu çok zor ama baya beklerim alıcı çıkmasını veya yukarda saydığım tüm masrafları yapıp kiraya mı vereyim ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu mevsimde, soğuk ortami nasil buldunuz?
    İkinci buzdolabında olgunlaştı

Sayfa 204/1001 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •