Sayfa 206/1252 İlkİlk ... 1061561962042052062072082162563067061206 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,516
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Valla faiz artirimi disinda bir ihtimali hic dikkate bile almiyorum. 100 puan altinda bir artirimi bile dikkate almiyorum. Yapacaksa 100 uzeri yapsin yoksa hic ellesmesin. Hele hele faiz dusurme falan hic konusmaya gerek yok.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Faiz dusurmek = intihar
    100 baz puan gunu kurtarma
    150+ dogru yone donus
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,516
    Tabi bu saatten sonra tek basina faiz de yetmez.
    Maliye politikalarinin da destek olmasi lazim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Tüm arkadaşlardan özür dilerim kimseyi yemlemedim, troll de değilim. Çok kötü durumdayım ortaya yazmak istemedim,

Psikolojim mahfoldu ilaç başladım mecburen,

Yılların kazancı gitti, 390 larda da aynı hatayı yaptım,

Birçok arkadaşa mesaj attım bazıları eski tanıdıklar forum değişince eski nickler gitmiş,

Canınızı sıktıysam affola, psikolojim iyi değil saçma şeyler yaptım. Ailemi de mahfettim...

Mesaj atıp vaktini aldığım canını sıktığım arkadaşlar hakkınızı helal edin diyorum, kimseyi rahatsız edip yada trollük yapmadım. Kötü durumdayım

Gece uyku ilacı içip 5 defa uyanmak nedir biliyor musunuz ? Yıllık izinde ailenizle evde kapanmak, oğlunuzun psikolojisinin bozulması ,

Uzatmak istemiyorum rahatsızlık verdiysem özür dilerim. Kötü durumda, çaresizim o nedenle özelden bazı arkadaşların cevapları ile psikolojik olarak rahatlamam fayda olur diye yazdım. Benim gibi dertli olanlarda varmış onlarla da dertleştik, troll değilim ...

4. Borsada satış yapanlar buraya dadanmış anlaşılan ,oran alanlar da yazmadan geçiyor çöle döndü başlık.

5.  Alıntı Originally Posted by LostPerson Yazıyı Oku
    Tüm arkadaşlardan özür dilerim kimseyi yemlemedim, troll de değilim. Çok kötü durumdayım ortaya yazmak istemedim,

Psikolojim mahfoldu ilaç başladım mecburen,

Birçok arkadaşa mesaj attım bazıları eski tanıdıklar forum değişince eski nickler gitmiş,

Canınızı sıktıysam affola, psikolojim iyi değil saçma şeyler yaptım. Ailemi de mahfettim...

Mesaj atıp vaktini aldığım canını sıktığım arkadaşlar hakkınızı helal edin diyorum, kimseyi rahatsız edip yada trollük yapmadım. Kötü durumdayım

Gece uyku ilacı içip 5 defa uyanmak nedir biliyor musunuz ? Yıllık izinde ailenizle evde kapanmak, oğlunuzun psikolojisinin bozulması ,

Uzatmak istemiyorum rahatsızlık verdiysem özür dilerim. Kötü durumda, çaresizim o nedenle özelden bazı arkadaşların cevapları ile psikolojik olarak rahatlamam fayda olur diye yazdım. Benim gibi dertli olanlarda varmış onlarla da dertleştik, troll değilim ...
    senin trol olmadığını biliyoruz dostum rahat ol ! eğitimli kültürlü bir forumdaşsın ! dolar fişeklendiğinde aynı bunalımı bende yaşadım gayet normal ! bende özel mesaj yoluyla arada dertleşiyorum forumdaşlarla insani bir olay bu !

6. tekrar ....

''Kanser sırasında serotonin üretimi durur. Moralsizlikten ve umutsuzluktan dolayı.
    Kanseri yenenlerin tamamı serotonin üretmeyi başarmış kişilerdir.
    Yani bir şekilde mutlu olmayı başarıp serotonin üretmişler. Serotonin kanser hücresini paramparça eder.
    O yüzden umutsuzluk aşılamayı bırakın. Negatif enerji yaymayın.
    Küçük şeylerden bile nasıl mutlu olunur, onları öğrenin.
    Yeneceğiz bu kanser hücresini.''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7.  Alıntı Originally Posted by LostPerson Yazıyı Oku

Geçmiş olsun ,nasıl bir hata ile yılların kazancını kaybettiniz anlayamadım.Açıkça yazarsanız belki yardımcı olabilecek birisi çıkar içimizden.

8. aynen öyle...

ne olduğunu tam olarak yazarsanız belki fikir verebilecek olanlar çıkar...

bu mesajınızdan ne olduğu anlaşılmıyor...
     Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun ,nasıl bir hata ile yılların kazancını kaybettiniz anlayamadım.Açıkça yazarsanız belki yardımcı olabilecek birisi çıkar içimizden.

Sayfa 206/1252 İlkİlk ... 1061561962042052062072082162563067061206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •