Sayfa 206/899 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 7190 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Alan ile satanın karşılıklı işlem yaptığını düşünüyorum.tabii bunu somut olarak delillendiremem.bunu hiçbir kağıtta delillendiremezsin mantık olarak zaten de .küçük yatırımcı kağıt yükseldikten sonra almaya başlar psikolojik olarak ardından da yükseliş devam ettikçe daha çok atlar daha da yükseleceğini düşünerek .düşerken aaaa bu düştü hadi alalım uzun vadeci olayım demez mantıken .yani genel olarak yüksekten maliyetlenip sonrada senelerce bekler

yazdıklarımın hiç birisi kesinlikle ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak almayınız , birşey bilsem kendime faydam olur

2. Var birşey ama bunu şu an malesef bilemiyoruz bekleyelim bakalım neler olacak .Hayırlara vesile olsun

yazdıklarımın hiç birisi kesinlikle ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak almayınız , birşey bilsem kendime faydam olur

3. Arkadaşlar sakin olun. Unutmayın şu borsa temellerini. Bak ben iki yıldır unutuyorum. Döve döve öğrettiler.

Ayrıca herkes ağladığına göre yukarı tepkisi yakındır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bu şirketin yöneticisi kimdir necidir? Yeşil renk. Acaba hacı hoca ayağına ihlas maden gibi olmasınlar?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Siz gösterilmek istenileni görüyorsunuzda o dan. Mal 1 üzeri satıldı zaten. Şimdki satışar emanet malların yerine konması. Başka açıklaması yok.

6. Benim anlamadığım 0,76 dan o kadar malı KY mi aldı ? 0,76 da Ky mi karşıladı satışı ?

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by jaes53 Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım 0,76 dan o kadar malı KY mi aldı ? 0,76 da Ky mi karşıladı satışı ?

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeşim invest sattığı 3,5 milyonun tamamını, info 2 milyonunun 1 milyonunu geri aldı... İş yatırım yani patron kemiksiz 14,7 milyon sattı... Geri kalanları sen ben aldık olayın özeti bu... 10'larca anlık takas paylaştık, zahmet olmaz da bakarsanız görürsünüz filmi... İlaveten hisse tarihinin en büyük hacmini yaptı ve 2. Kez tabana yakın bir yerden kapattı...
    Son düzenleme : Samsunlu; 25-08-2017 saat: 00:02.

8. Tahtada bugün 11 milyon lot açık yapılmış. Illa tepki verecek, sonsuz düşmez panik yapmamak lazim ,panik yapılırsa yanlış kararlar verilebilir.sadece bu iş için değil her işte acale etmeden panik yapmadan karar verin.

O kadar açık yapılmışsa eğer almak ve kademelerde mal bulamazlarsa mecburen çekecekler tahtayı yukarı. Bir babayiğit ciksa acikcilara ders verse.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    .................................................. .........................
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 206/899 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •