Sayfa 206/638 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 5097 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. pardon ttkom çok geçmişine bakınca daha sürüngenmiş! Ytd

2. Ama ben genelde herbirşeyi pandemide yaptığı dip seviyeler ile kıyaslıyorum kaldı ki internet o süreçte en önemli ve en fazla kullanım olan alanlardandı! Buna rağmen Telekom sürünmüş veya başka birşeyler olmuş bilemem! Ytd

3. Eldeki kuş daldaki kuştan iyidir, neyise biz sektörel karşılaştırma yapmıyoruz konuyu dağıtmayalım nafta etilen spread grafiğine bakılırsa bi süre daha suyuniçindeyiz sonra sen sağ ben selamet başka tahtalara yelken açarız

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

4. Yarış hususlarına girmek biraz karışık!
    Pandemi dibinden, Egeen, doas, brsan, ford, pegasus çok daha var, saymıyım moralimiz bozulmasın! 😊
    Bizimki gibilerde var tabi! Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Zalimsin Yar
    Müslüm babadan, Dandanakan Hc ya gelsin!

https://youtu.be/qNDxaM-dk0Q?si=TT-MXgdGtrxJxKR6
    Eyvallah spenc hocam çok makbule geçti.

Günlük yükselen kanal

6. Yarış mevzuunu çözdüm, konu komşu tüm mahalleli olarak günlük daytrade endekis vob lönk aç kapa yaparak recaro koltuklara yaslanıyoruz
    Sepet işi de iş değil, de ki niye
    Senin seçtiğin 5 yada 10 hissenin hepisi de suyuniçine kalanbilür, bilemezsin. Hisseciler asla kazanamaz.
    Hatta benim meşhur bir lafım var, kendi icadım
    "Senin hisse yükselmeyebilür ama endekis mecbur yükselir."

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

7.  Alıntı Originally Posted by muso Yazıyı Oku
    Petkim acaba enflasyon muhasebesi ne göremi bilanço açıklayacak
    Enflasyon muhasebesi kullanmayacak.

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yarış hususlarına girmek biraz karışık!
    Pandemi dibinden, Egeen, doas, brsan, ford, pegasus çok daha var, saymıyım moralimiz bozulmasın! 😊
    Bizimki gibilerde var tabi! Ytd
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yarış mevzuunu çözdüm, konu komşu tüm mahalleli olarak günlük daytrade endekis vob lönk aç kapa yaparak recaro koltuklara yaslanıyoruz
    Sepet işi de iş değil, de ki niye
    Senin seçtiğin 5 yada 10 hissenin hepisi de suyuniçine kalanbilür, bilemezsin. Hisseciler asla kazanamaz.
    Hatta benim meşhur bir lafım var, kendi icadım
    "Senin hisse yükselmeyebilür ama endekis mecbur yükselir."
    Örnekler az geldi sanırsam! Daha yazayım mı?
    Hocam hafif su üstüne çıkınca yine başladın diyebilir miyiz bilmelere 😊
    Suyun içinde şaşkın ördek yavrusu gibiydin, birşeyler rayına oturup trent şeklinde devam edince ceketini nereye atsan kazanıyor moduna girebiliyor! Hele eli kazanınca biraz para görmeye 🤣
    Benim strateji daha sağlam misketler artıyor hem düşerse üzülmüyorsun, yükselirse de zaten sende!!
    Gerçi benim dediğime geliyor ama geniş çaplı yapıyorum ben, sanırım sen dar alanda kısa paslaşmalar ile ilerliyorsun!
    Örnek vermiyim yukarıdaki örneklerden 3 liralık doas 100 misli kadar artmış sanırım, ya da egeen
    Ha belki sen dar alanda paslasmalarla çok daha iyisini yapabilirim dersin ama suyun içine girdiğin günleri unutma! Ytd

Sayfa 206/638 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •