Onemli Gunler Banner
Sayfa 206/759 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    �DÜNYA HAYATININ GERÇEĞİ

- Lübnan'ın en zengin adamı Eymen Bistani, Beyrutu en iyi noktadan gören hakim bir tepede kendisine görkemli bir mezar yaptı, oraya gömülmeyi vasiyet etti. İlahi kader farklı tecelli etti, özel uçağı denize düştü. Milyonlara mal olan aramalar sonunda uçağı bulundu ama cesedine ulaşılamadı...
    - Lord Teshlid İngiltere'nin en zengin adamlarındandı, zaman zaman devlete bile borç veriyordu. Malikanesinde oldukça büyük ve korunaklı bir odayı Servet kasası olarak kullanıyordu. Birgün hazinesine girdi ve yanlışlıkla kapıyı üstüne kapattı. Oda çok özel inşa edildiği için, ne kadar bağırıp çağırdıysa, yardım istediyse de sesini kimseye duyuramadı. Zaman zaman eve gelmediği için, evdekiler arama ihtiyacı hissetmedi. Günler sonra cesedi bulunan Lord, bir şekilde parmağını kesmiş ve kanıyla şu cümleyi yazmıştı: "Dünyanın en zengin insanı, açlıktan ve susuzluktan ölüyor!"... Dünya hayatında mal ve Servetin herşeyi çözdüğünü sananlara duyurulur...
    - Şüphesiz dünyadan ayrılma duygusu İstikbal'in en vahim hadisesidir, muhtevasını tam anlamıyoruz; nerde, ne zaman ve nasıl bitecek? İnsanoğlu hayatı boyunca evden çıkar, sonra tekrar döner, ama birgün çıkar bir daha da dönmez...
    - Hayatında kimseye zulmetmemeye, kimseden nefret etmemeye, kimseyi yaralamamaya, kimseden kendisini üstün görmemeye özen gösterenlere müjdeler olsun, ne güzel bir ahlaka sahipler?.. Hepimiz gidiciyiz...
    - Adam taksiye bindi, şoförün Kur'anla meşgul olduğunu görünce; ölen mi oldu diye sordu. Şoför: Evet, kalblerimiz öldü dedi.
    - Hapisteki mahkum, yalnızlığını gidermek için, Kur'an istiyor.
    - Hastanedeki hasta, şifa bulmak maksadı ile Kur'an istiyor.
    - Kabirdeki ölü, derecelerinin yükselmesi için, Kur'an temenni ediyor.
    - Biz ise; hapiste, hastanede ve kabirde değiliz ki Kur'an isteyelim. Kur'an ellerimizin arasında, gözlerimizin önünde, onunla irtibata geçmek için, hapse, hastaneye ve kabre düşmeyi mi bekliyoruz?!!
    - Kalblerin baharı, ayıpların örtüsü, günahlarımızın bağışlanma sebebi Kur'an la hemhal olma temennisi ile.�
    Süper bir yazı olmuş keko sağol

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yolumuz varmi daha acaba.yuzde 10 yetermi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Daha öncede yazmıştım Alka nin gidisine cok benziyo biraz gidip desteklere dokunarak ve kisa duzeltmelerle yedire yedire gitmesi olumlu...guzel sat...alttan al firsati veriyo ama kanaatimce 2.60 lara bir hareket cekip 2.20 lere kadar duzeltmeyle 3 ayligi satin alabilir...55 binin yarisiyla al sata devam...YTD...iyi kazanclar

4.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Sn.antispek, helal olsun. Dünkü paylaştığın grafikte tam destekten döndü ve üst kanalın tepesine değdi.
    Bu kadar olur.
    Temel yanında teknik de konuşuyor.
    Tebrikler.
    Teşekkürler mausolos

5.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Daha öncede yazmıştım Alka nin gidisine cok benziyo biraz gidip desteklere dokunarak ve kisa duzeltmelerle yedire yedire gitmesi olumlu...guzel sat...alttan al firsati veriyo ama kanaatimce 2.60 lara bir hareket cekip 2.20 lere kadar duzeltmeyle 3 ayligi satin alabilir...55 binin yarisiyla al sata devam...YTD...iyi kazanclar
    N.ş.a da kâğıt 12 aylığı bile fiyatlamadı...ben bilanconun ederini söylersem ağzınız açıkta kalır...ama tabi kağıt kesin ederine gider diye birşey yok borsada...sadece şu an bile çok iskontolu olduğunu söyleyebilirim...parayı herkese kazandirmazlar,onu da bilerek yatırım yapmak lazım...kısada kazanma hevesiyle girecekler dikkat etsinler yine de

6. Acaba bu hisse A grubuna mı geçecek güzel duruyor

7. Düzeltmeler normaldir dostlar...hissenin daha sağlıklı çıkmasına zemin hazırlar...sıkıntı yok...düşük hacimler ile inmesi ve desteklerini test etmesinden panik olmamak lazım...şahsen hala pozisyonumu bozmuş değilim...bu akşam biraz da temel bilgilerine bakıp düşüncelerimi paylaşacağım...tabi görebildiğim kadarıyla...bir eksiğimiz de olursa burada yardımlaşarak o eksikliği gidermiş oluruz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Gün içi düzeltmesini yaptı. Gideceğim ben, fazla oyalamayın der gibi geldi bana?
    Ya da bana mı öyle geliyor bilemedim ki? İnsana, sevdiği güzel gelirmiş. Bizim ki de o misal.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Sayfa 206/759 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •