Sayfa 207/224 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon
Arama sonucu : 1786 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. her defasında aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklenmesi garip bu gruptan .. şanı belli ihlas grubundan bişey beklemek şunun gibi domates ekip hıyar çıkmasını beklemek veya sabahı olmayan gece misali işte bu kadar zor.. adamlar zamane hırsızı yasal soyguncular ... kanun ve yasalar toplumlarda insanları korumak suçluları varsa cezası cezalandırmak için vardır malesef bu ülkede kanun ve yasalar yoksulu ezmek zengini korumak için var toplumda adalete inananların sayısı bi anket yapılsa şayet yerlerde gezer yazıklar olsun bu halkı ezip zenginlere sermayeyi elinde tutanlara yol veren yasaları yapanlara makamlarını kötüye kullananlara ALLAH cc hem bu dünyada hem ahirette cezalarını versin kimin gözü garibanların cebinde ise metelige hasret kalsınlar çoluk çocuklarının rızkını buraya masumane bir şekilde yatırıp şirketlerine ortak olmuş bi grub insana yapılan bu ahlak dışı zihniyeti ALLAH a şikayet ediyorum çünkü bu ülkede şikayet ettiginde sonuç alacagın bir mercii olduguna inancım malesef kalmadı alemlerin rabbi size en büyük cezayı versin kim bu tarz insanların degirmenine dolaylı veya açık bir şekilde su taşıyorsa onlarda cezadan nasibini alsın bela ve musibetler yuvalarının etrafından hiç eksik olmasın inş .....
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

2. 10 günlük ortalama 86 20 günlk 89 50 günlük 94 100günlük 1.01 250 günlük 1.14
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

3. bi gün gelecek tavan tavan gidecek ve arkandan baktıracaksın gibi duruyorsun ... emme işte ihlas grubu oldugun için güven yok ...

4. dolar bazlı dibinden aşagıda duruyorsun bakalım takibimdesin yazdım seni listeye 10 cent bile degilsin artık güncellenmen lazım dip ve zirve olarak ..... tüm grup için geçerli bu holding de buralar dip oluşturma çabası diye daha önce de yazdım 6 cent bile yapmıyor artık 51 48 yapabilir diye düşünüyordum ...... buralar yatay sarma durumu ....... hareketli ortalamaları zaten attım dün ..... seçim öncesi son hareketlerini bekliyorum açıkçası ... yeni zirveler de farklı olacak yeni zirveler minimum 2.20 ihlgm de bakalım ne kadar zamanda olacak dipleri belli maksimum 66 80 aşagı kırarsa 78 72 ve 66 87 üzerine atarsa 92 98 1.02 1.06 1.12
    Son düzenleme : erah24erzincan; 22-10-2021 saat: 19:12.

5. para artık faizden çıkacak dolardan da çıkacak altından da borsaya tekrar girecek neler neler olur

6. Mücahit Ören çok tehlikeli bir vatan millet haini ve aynı zamandakul hakkı yiyen zalim bir soyguncudur..Borsada işlem gören 5 şirketinin içini boşaltmış soymuş soğana çevirmiş o da yetmezmiş gibi son zamanlarda yapmış olduğu yüklü bedellilerle ceplerini kasalarını doldurmuştur artık bahsedilen 5 şirketi fiyatlarındanda anlaşılacağı üzere EX olmuştur malümunuz üzere fırsat buldukça hala vur kaç taktiği uygulamakta yani ne çarparsa mesela;İha haberini 1 gün önceden alıp ihyay'ı tavan yaptırdı o gün ve sonraki gün volesini vurdu hisse 0.91 krşlardan 0.83 krş'a geriledi iki kere devre kesici yedi göstermelik o yine yapacağını yaptı..yani demem o ki İHA'nı arzıyla son vurgununu yapacak Mücahit Ören denilen kul ve yetim hakkı yiyen soyguncu din taciri zalim...Devleti yönetenler bu şahsın böyle olduğunu bildikleri halde onu koruyup kolluyorlar peki neden koruyorlar ne minnet borçları ,mecburiyetleri var bu şahısa ben hala çözemedim..28 yıldır anladık dünyalar senindir şunu bunu yaptık şöyle böyle başarılara imza attık şirketlerine övgüler yağdırıyorsun be merhametsiz Allah'tan korkmaz kuldan utanmaz şirketlerine yüklü paralar koyan yatırımcılarına ne verdin kaç kuruş koklattın sürekli musluklar senin cebine aktı üstelik sürekli zararlar açıklayarak devlete bile vergi vermedin içini boşalttığın sonrada hileli şaibeli batırıp garibanların paralarını dolaylı yollardan çaldığın İhlas finans faciasını unutmadı bu millet hatta kendi çalışanları bile bu konuda beddua ediyorlar şimdide hangi yüzle halka arzda bulunuyorsun amerikan vatandaşı mücahit Ören diye sormazlarmı adama..Ytd..

7. şu endekste 99 denemesi bile yapmadın ya ilginç heryeri direnç dolu 87 92 96 .....

8. Hobbbbaaaaa... Şenlik başlasın...

Sayfa 207/224 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •