Sayfa 207/555 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Gerçekten çok sıktınız bunun yerine alan satan aracı kurumları paylaşmanız daha mantıklı olur.

2. İnfoya giripte zarar eden varsa morali bozulmasın ismene girdiğim ilk hafta % 35 yakın zarar etmiştim ama 6-7 ayda yaklaşık % 95 kar ile çıktım , yatırım yaptığın şirketi iyi irdele , hedef fiyatın olsun , sonrası sabır , günlük hareketlere takılmamak lazım , bu kadar beklentisi olupta bir hisse bu kadar satış ve baskı yiyorsa sonu çok ama çok güzel olacak ben eminim kendi adıma , bakınız küçük enişte bile ben geçen haftalarda info için yakın fiyat için 15 ler derken herif dalga geçiyordu benle dünde zatı muhterem kendisi ( monarozaya saygımdan dolayı böyle hitap ediyorum bu kişiye ) 😂 15 ten bahsediyor ama yinede alkışlıyorum bu kişiyi 👏👏👏

3.  Alıntı Originally Posted by enc1n Yazıyı Oku
    Gerçekten çok sıktınız bunun yerine alan satan aracı kurumları paylaşmanız daha mantıklı olur.
    Sn nilkiz versin size tahtanın sahibi bu kişi

4. 9,00 da tam 87.000 lot var alışta 😂😂 operasyona bak

5. Yarın perşembe ve bence 2 hafta kaldı bedelli onayı için % 50 % 50 bugün öğleden sonra artık hareketin başlaması lazım ha ismende mal devredemezlerse uzatırlar biraz daha , inşallah ismendeki operasyonu biter ağaların

6.  Alıntı Originally Posted by enc1n Yazıyı Oku
    Gerçekten çok sıktınız bunun yerine alan satan aracı kurumları paylaşmanız daha mantıklı olur.
    Aracı kurumun bence bir önemi yok adamlar masayı kurmadan önce son temizlikleri yapıyorlar ,

7. Birçok forumda okuyorum ky nin çoğu saç baş yoluyor özellijle 10-11 arası giren sakin kardeşim sakin , adamlarında istediği bu senin psikolojiyi bozup mal kapmak, adam hisseyi 11 den almış dün finansman bonosu ihracı geldi bu arkadaşların çoğu yeni bir bedelli daha geliyor diyor hay allahım ya bu kadar olmaz

8. Güzel göründü gözüme ...
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Sayfa 207/555 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •