Sayfa 208/360 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 2873 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Eee biraz daha alalım bakalım.. Napcek.
    hakuna matara....memento mori.

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Eee biraz daha alalım bakalım.. Napcek.
    ala ala bitiremedin sende turşusunumu kurucan

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    kardeşim bişeyler anlatmaya çalışmışsın ama ebele gübele... gibi olmuş cümle kuramıyorsun yazı yazamıyorsun borsada ne işin var? emin ol okumak işkence sen en iyisimi yazma insanları bu güzel edebiyat şaheseri cümlelerinle meşgul etme he güzel kardeşim..
    anlamadigimi soylemistim zaten demenize gerek yok ben anlamadigim icin burdayim peki siz ikincisi yazmayalim bakalim azda sizin gibi anlayanlari dinleyelim

4.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    ala ala bitiremedin sende turşusunumu kurucan
    Yok yok.. Turşu pkart ile kurdum. İntema dan fava yaptım, grnyo dan iyi haydari oldu.. Emniş kırmızı şarap.. Gedza dan rakı yapmaya çalışıyorum.. Durdo desen balık buda helva olur.. Kahkah :
    Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Yok yok.. Turşu pkart ile kurdum. İntema dan fava yaptım, grnyo dan iyi haydari oldu.. Emniş kırmızı şarap.. Gedza dan rakı yapmaya çalışıyorum.. Durdo desen balık buda helva olur.. Kahkah :
    Bol kazançlar
    dolar tavani cekti gidiyo en son ulkeyi ekonomi yoluyla caresiz dusurmeye calisiyorlar bunca sirket borcu var dolar uzerinden ne kadar saglam dursa desek te burce bu sirketinde dolar uzerinden borcu var ki tum sirketlerin var serefsiz hisse dustu de dustu 3 lere simdi nolur allah bilir

6.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    kardeşim bişeyler anlatmaya çalışmışsın ama ebele gübele... gibi olmuş cümle kuramıyorsun yazı yazamıyorsun borsada ne işin var? emin ol okumak işkence sen en iyisimi yazma insanları bu güzel edebiyat şaheseri cümlelerinle meşgul etme he güzel kardeşim..
    pardon unuttuk tutamadik yine yazdik

Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    pardon unuttuk tutamadik yine yazdik
    kardeşim beni yanlış anlama yaz tabiki yorumlarını dinlemek isteriz ama yazıların ve cümlelerin daha anlaşılır olsun lütfen

8.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    kardeşim beni yanlış anlama yaz tabiki yorumlarını dinlemek isteriz ama yazıların ve cümlelerin daha anlaşılır olsun lütfen
    yok abi sen haklisin burda zaten degerli sirketimiz kalbimizi kirmis birbirimizin kalbini kirmaya hic gerek yok benim maliyet baya bi yuksek bosbogazlik bazen iste diger arkadaslara sagolsunlar ozelden yaziyom aceba diyom olurmu cikarmi akil aliyom bazende boyle ne yazdigimi bilmiyom benim kusurum olursa affedin hepinizde altin gibisiniz bilgisi olan da lutfen yazsin benim bos konusmalarima bakmayin

Sayfa 208/360 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •