Onemli Gunler Banner
Sayfa 208/459 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Ben cumadan aldiklarimi verdim bugun asagidan aldiklarimi satamadiktan sonra kar ettim demek ne yazikki olmuyor kapanis 17 18 bandinda olmasi gerekiyor ki bugun alanlar yarin satamasin ve yarin da itelesinler tahtasi 19 ustu kapatirsa yarinda duser gibi duruyor tek olay maliyetleri alan satanlari takip etmek gerekli

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    bende ordan verdim biraz hepsi gitmemiş iptal ettim serbest gitti yarında 1000 tane kaldı onuda verip çıkıyorum
    En dogrusunu yaptin.benim sahsi gorusum ya bedelli yada 2.halka arz olucak.baska nasil sermayesini guclendirecekkki.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sonucta insanlar alim satim yapiyor brut tahtasinin ozelligi aldin satamiyorsun bugun alis tarafinda brutte 250 bin lot alindi 18.20 lerden ilk 5 kurumda net alis sadece 14 bin lot

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    bende ordan verdim biraz hepsi gitmemiş iptal ettim serbest gitti yarında 1000 tane kaldı onuda verip çıkıyorum
    Dostum cemas ve daghl dustukce topluyorum

5. 20,34 kapatır burdan cıkıp cemaşa girmek büyük cesaret 3 kagıtcıların kagıdı ışıklar ne zaman para kazandırmış kendimden örnek verim 2010 yılından beri IEYHO da armut gibi bekliyorum

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dostum cemas ve daghl dustukce topluyorum

Ben bunda popoyu zor kurtardım .Galip et aldı bende çok az var.Endeks 96.600 dikkate al .Altı çok sakat

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Cuma günü tabandan almasaydim .İp boynumdayken risk aldım.Bugün 19.80 ortalama ile 4.500 lotu verdim.Sabah size dedim çizer bu diye .sabah aldığım 15.90 da 1.000 lotu yarın en kotu 17 den versem bir daha da bulasmam.İster uzaya firlasin

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. azda olsa zorda olan arkadaşların biraz rahatlaması iyiye işaret sabah -7 yi görünce önce kredi kartı borcumu yatırdım ondan sonra -10 la sattıgım 542 lotua kaç lot ederse alım dedim işim bittiğinde fit olmuşdu almadım kalan 133 lotuda 19.80 satmak için niyetlendim yazdım gitmedi galiba devre kesmiş iptal ettim ve kapadım yeni açtım yine devre kesmiş galiba +5 le 14 arası gidip geliyor
    tmsf asyab el koydu diye aldıgımız lotlar gitti ana para orada kalanda bu bunuda bu yamyamlara yem yapmamak gerekir nerede ise tüm hisseler yamyam olmuş kunta kinte..................

Sayfa 208/459 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •