Sayfa 209/996 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Kader, ruhun cozmek, eritmek zorunda oldugu guclukler butunudur. Ugrasacagi denemelerdir.

Gerek daha onceki enkarnasyonunda yaptigi yanlis ve hatalari telafi edecegi,gerekse hizli gelisme gosterecegi

zorunlu kilinmis hayat sartlaridir.

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi bence ingiltere yanlis yapmiyor. Bu virus artik avrupaya yayildi. Bunun onune gecmenin mumkunati yok ve vaka sayisi her gun artiyor.

Ulkeler nereye kadar icine kapanabilir ki. Bir yerden sonra carkin donmesi icin feda edilecek bazi seyler. Bununla yasamaya alismaliyiz.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başından beri dediğim şey budur, madem geldi başa jijyende beslenme de daha bir dikkatli davranıp hayatı akışına bırakmak gerek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,455
    Yemişim kaderini maderinizi....para kaybediyoruz...para ........ha eski mahallede bir kader vardı...ne sen sor ne ben söyleyeyim...

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Yukardakiler kitaptan alintiydi, bu ise benden.

Insanlar bunu 55 yaslarinda fark ediyor.

Ne kadar ugrasirsan ugras, ayni dalgalar seni, ayni sahillere surukluyor.

Degistiremiyorsun.

6. Gece klubu vs kapanması eminim ki çoğumuzun umrunda değil.çünkü iğne ne zaman bize batacak önlemler alınacak o zaman umrumuzda olacak.özellikle abd nin aldığı parasal önlemler ekonomik yönde ülkelerin ciddi sıkıntıya gireceğini gösteriyor.
    Peki ekonomisi zaten sıkışık ülkeler bir de vergi gelirlerinden , bilumum harcama azlığından dolayı paradan mahrum kalınca nasıl dönecekler?giderleri karşılayacaklar? Benim sektörümde ki işletmeler ( iş yaptığım cafeler vb) 2 ay kapalı kalsa zararım 400 bin tl.ve bu benim nerdeyse batmam demek.ne olacak o zaman?

7. Aaa beyler birseyi unuttuk yada benim aklıma anca geldi e bu umredekiler gündüzleri 35 derece olan bir yerde bu virüsü kaptılar. Sakın bana akşam kapmişlardır demeyin ama

8.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Aaa beyler birseyi unuttuk yada benim aklıma anca geldi e bu umredekiler gündüzleri 35 derece olan bir yerde bu virüsü kaptılar. Sakın bana akşam kapmişlardır demeyin ama
    Sıcak havada bulaşmaz olayı hurafe.30+ derece olup vaka sayısı artan çok ülke var.hele ki bahar aylarındayız.dönemsel grip + corona= vakalarda artış demek bence.şimdi bile herkes öksürüp tıksırıyo dışarda

Sayfa 209/996 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •