Onemli Gunler Banner
Sayfa 209/310 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Neyse şu başaksehiride yenersek sesiniz kesilecek yavaş yavaş...
    Aykut, ersun nidaları yokolacak...
    Ciconu da gömünce hepten tartısma bitecek.....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bakalım iyi okuyun.....
    BU SEZON ...
    Konya maçı 0-0 Atıf çıkıyor, 1-0 galibiz !!!
    Beşiktaş macı 1-0 maglubuz atıf çıkıyor,1-1 Beraberliği sağlıyoruz !!!
    Rize maçı 3-0 maglubuz, Atıf çıkıyor daha fazla yemiyoruz !!!
    Dinamo zagreb maçı atıf oyunda 4-1 maglubuz, atıf çıkıyor başka gol yemiyoruz......
    Yani adamın çıkması takımın kötü oyununu durduruyor....çıkması nedense hep takımın lehine olumlu sonuç veriyor !!!!!

GEÇEN SEZON
    Bursa maçı 1-0 magulub, Dk 71 atıf çıkıyor 2-1 galibiz !!!
    Kasımpaşa maçı oyun 1-1 Dk 62 atıf çıkıyo 4-1 galibiz !!!
    Trabzon maçı 1-0 maglubuz atıf çıkıyor 1-1 beraberliliği saglıyoruz !!!
    Göztepe maçı 1-1 atıf çıkıyor 2-1 galibiz !!!
    Konya maçı 1-0 maglubuz, Atıf çıkıyor 1-1 !!!
    Alanya maçı Atıf yok sonuç 4-1
    Malatya maçı Atıf yok 3-1

Bu adam birilerine göre takımın en iyilerinden Messi, ronaldo gibi birşey ))))))
    Hakikaten komedi, futbol cahili deyilce bi de alınırlar ki öyle böyle değil )))))
    İlokula giden bir çocuga sorun Atıf iyi futbolcu kelimesini duyamazsınız...

3.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Yani ben anlamakta guçlük çekiyorum...
    Hem Alex e yapılanları yanliş bulup, hem de alexe bunu yapanları savunmak hakikaten enteresan....
    Sayfalardır bakiyorum Alex e yapılanı eleştirenler, Azizi savunuyor, aykutu beğeniyor....
    Adam ben deyim 2 katrilyon siz deyin 3 katrilyon kol gibi borcu vırakmış gitmiş hâlâ aziz şöyleydi böyleydi !!! O dediginiz Aziz 10 yıl önce öldü....

Aziz yıldırımı hiçbir beğenmedim.ali koç u destekledik.ama yürekten top oynayan kral alex ve kaptanımız volkanın emeklerini unutmak bana biraz ters...herşey maneviyat.biraz ahde vefa lazım bize...

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Çok çabuk değerlerimizi kaybetmeyelim efsaneler çok kolay bulunmuyor.alex ti volkan dı bende kızıyorum üzülüyorum hata yaptıkları zaman ama bu adamları teraziye koyduğumda herzaman artıları açık aradır.neyse hepimiz bu renklere aşığız. Tartışmak bize zaten yakışmaz.o formayı ipe asıp sergileseler gider o formaya hayran hayran bakıp seyrederim.biz renklere aşığız...

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Benzia niye oynamıyor, onun ne sıkintısı varki ?

Fenerbahçe'de alınan kadro dışı kararları tartışılıyor... Sarı-lacivertli takımın tecrübeli kalecisi Volkan Demirel'in kadro dışı kalmasıyla ilgili detaylar ortaya çıktı

Fenerbahçe'de Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ile Nabil Dirar'ın kadro dışı kalması ve antrenörler Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı’yla yolların ayrılması büyük yankı uyandırdı. Volkan Demirel’in kadro dışı kalmasındaki en önemli etken olaya Habertürk ulaştı...

Çaykur Rizespor maçından sonra; Volkan Demirel’in bir yönetim kurulu üyesine “Sen benden daha iyi Fenerbahçeli misin” şeklinde çıkıştığı ve tartıştığı öğrenildi. Tecrübeli eldivenin kadro dışı bırakılmasında en önemli etkenin bu olay olduğu öne sürüldü.

Sayfa 209/310 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •