Sayfa 209/325 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 2599 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Evet bol bol pasta börek yiyip çay içip paso birbirlerini tebrik etmişler. Harika bir ortam poh poh dolu. Her ne hikmetse kimse dün öğrendiğimiz rekabet kurumuna başvurudan bahsetmemiş! Amaç ne, neden ageas vazgeçiyor, sabancılar mı özellikle sigortayı istedi? Paket yapıp birilerine mi satacaklar ak sigortayı, olur mu olur ya. Kayıtlı sermaye tavanı neden arttı?, Sermayeyi ne zaman artırmayı düşünüyorsunuz? Gibi sorular yok. Midelerini şişirip ayrılmışlar. Gene de sağolsunlar.

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Pasta börek çay faslına geçtiler herhalde kahkalarla... Saat 2 de toplandınız. Bi kapa haber atın da.
    Attılar değişik bir şey yokmuş

3. İlk taksidi haftaya ertelemişler

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Attılar değişik bir şey yokmuş

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    İlk taksidi haftaya ertelemişler
    Yok hocam de dağıtılır, haftasonu girdiği için 22 sinde hesabına geçer t+2

29.9 milyon bağış nedir yahu? Sen git akbnktan al. 6 milyar karı var. Dağıtımdan ne aldı acaba?Bizim şirketin eti ne budu ne? Avisa 12 milyon bağış yapmış. 280 milyon kara. Biz 432 kara 30 milyon bağış. Bilmiyorum şirketlerin halka açık iken böyle absürd bağışları hiç hoş değil. Paramı istediğim yere veririm. Gidip 1.1 tl temettü vereydin bağış yapacağına, sen gider vakfına yardım yaparsın ben giderim gariban mehmet ağaya yardım yaparım. Evet şirketi sen kurdunda halka açıksan bu kadarı fazla. Bence etik olan böyle olmalı idi.

Enerjisa 15 bin bağış yapmış! Almanlar uyanık.

29.9 milyon bağış nedir yahu? Sen git akbnktan al. 6 milyar karı var. Dağıtımdan ne aldı acaba?Bizim şirketin eti ne budu ne? Avisa 12 milyon bağış yapmış. 280 milyon kara. Biz 432 kara 30 milyon bağış. Bilmiyorum şirketlerin halka açık iken böyle absürd bağışları hiç hoş değil. Paramı istediğim yere veririm. Gidip 1.1 tl temettü vereydin bağış yapacağına, sen gider vakfına yardım yaparsın ben giderim gariban mehmet ağaya yardım yaparım. Evet şirketi sen kurdunda halka açıksan bu kadarı fazla. Bence etik olan böyle olmalı idi.
    Bu bağış neyin nesi
    Kimin fesi
    Tüm sirketlerin var hemen hemen

Enerjisa 15 bin bağış yapmış! Almanlar uyanık.
    Alman turistleri bir görün siz
    1 mark bahşiş verir onu da vermek istemez
    En bonkör millet Türk milletidir.acimaz verir bahşişi

Sayfa 209/325 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •