Onemli Gunler Banner
Sayfa 209/862 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 6894 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Anladık ta %4 düşürecek ne var onu anlamadım...

2.  Alıntı Originally Posted by wurddf Yazıyı Oku
    Endeksin 5'ten sonra yükselmesi bana manidar geldi biraz, ezber bozuyorlar.

Banvt için ise bekle, bilanço döneminde illaki çıkacaktır 30 üstüne, stabil bir hareket yok sıkıntı biraz orada.
    Bilanço geçmiş dönem iyi gelmiş olabilir ama bizim borsada işler öyle yürümüyor örnek sasa adam kâr yapmış 3 e katlamış ama bi önceki dönemden biraz düşük geldi diye hisse 5.50 'ye kadar düştü ya bundada biraz düşük gelirse hemen olumsuz olur banvitin piyasası.. oyuzden bilançoya yakın hisse çıkıyorsa alırım çıkmıyorsa zaten dokunmam ozamana kadar beklemek benim için bu hissede biraz saçmalık olur

3. bu arada dün yorumlarımı takip edenler banvitte nasıl bir senaryonun gerçekleşebileceğini tahmin ediyorlardır...sabah sat ,akşam al modunun bir süre devam edebileceğini son yorumlarımda söylemiştim...akşam oldu ve artık alışların gelme ihtimali var...tabi gün içinde kredili ve açıktan alanların da satması gerekiyor....bakalım hani taraf daha baskın çıkacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Ayrıca unutmayın bu hisse 3.5 tan 11 e giderken yolda iki kere taban yapmış bir hisse. Ben banvite bu oynakligi göze alarak geldim. Size de tavsiyem 2 ay banvit adını unutun.

5. dün elimdekileri 22,44 civarlarından satmış ve hemen ardından 4,00 dan kilergyo almıştım...banvitten yaptığım karı bu gün kilergyo speğine verdim ve biraz önce tekrardan neredeyse bir önceki maliyetimden ve yine aynı lotlar ile maliyet yaptım...bu borsa çok zor dostlar...bir yerden geliyor bir yerden gidiyor...:)
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by yasyas1907 Yazıyı Oku
    Bilanço geçmiş dönem iyi gelmiş olabilir ama bizim borsada işler öyle yürümüyor örnek sasa adam kâr yapmış 3 e katlamış ama bi önceki dönemden biraz düşük geldi diye hisse 5.50 'ye kadar düştü ya bundada biraz düşük gelirse hemen olumsuz olur banvitin piyasası.. oyuzden bilançoya yakın hisse çıkıyorsa alırım çıkmıyorsa zaten dokunmam ozamana kadar beklemek benim için bu hissede biraz saçmalık olur
    Sasa'daki mevzu çok farklıydı, teşvik onayı bile gelmeden hisse çok kısa sürede yüzde 400 yaptı, hacimleri milyarlar liralara çıktı ve internet emirleri yasaklandı. Sasa'da patron bayağı aktif şekilde katılıyor işin içine, 8.84'ten 5.30'a kadar gerilemişken hiç müdahil olmadı, o gün 50 milyonluk alım yapacağını açıkladı.

Beklemekteki durum şu, yükseliş ve düşüş anlarını yakalamak kolay değil, mesela şöyle diyeyim hafta başı Banvit alıp 23 liradan versen yüzde 15 kazanmış olacaktın, yüzde 15 iyi bir rakam, bu noktaları anlık olarak yakalamak kolay değil.

7. bir kaç günde hisse dengesine gelir dostlar çok da korkulacak bir şey yok...önemli olan kötü endekslerde karı yüksek ,büyüyen ve ederi gerçekte yüksek olan hisselerde bulunmaktır...bu tür hisselerde yakalandığım zaman moralimi bozmuyorum ama altı boş süpükülatif hisselerde yakalanmış isem işte o zaman sıkıntım çok artar...

en geç bilanço dönemlerinde banviti çok güzel alacaklar dostlar hiç merak etmeyin...

8. işlem hacmi dün 130 milyondu bu gün ise sadece 60 milyon...bu miktarın 8-10 milyonlara kadar inmesini bekliyorum...yarın ise tıpkı bu günkü gibi bir alış tepkisi vermek isteyecektir...ben tüm ky dostlarıma başarılar diliyorum...

Sayfa 209/862 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •