Sayfa 21/303 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2417 madde; 161 - 168 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Şimdi bakanlığa talimat veriyorum hemen ton balığı ihalesi açsınlar. 😁 Arkadaşlar süt 0.50 krş. Onu bile ellerine yüzlerine bulastıdılar zaten. Büyük maliyet farkı var arada.. Sakin olun.. Genel tüketim artsın yeter kaldı ki herkes sağlıklı beslenmek ister. Ülkede ki ortalama geliri düşünün insanlar yaşamak da zorlanıyor, dediğiniz Avrp. standartlarının olması için (kişi başı kg) bazında ilk önce asgari ücreti 3.000 tl. olması gerekir. Işte o zaman balık yiyin demek daha kolay olur. Gelir dengesizliği o kadar büyük ki kimi haftada iki kilo kalkan yiyor, kimi ayda 90 gr. yiyemiyor. Ben dardanel M.Ö yerinde olsam ( dış ticarete o bakıyor ) ihracata daha büyük önem veririm. Hatta lokasyonda ve pazarlamada güçlü bir oyuncu alırım yanıma.. CEO almışız Gima ve kipa geçmişi olan 😀 Migros' dan yapsaydık ya transferi. 😊
    Arkadaşlar, bir gün önceki yazım. Bir cümlesini aynen yazıyorum. 😊
    '''''Hatta lokasyonda ve pazarlama da güçlü bir oyuncu alırım yanıma''''..
    Kerevitas'ın haberi bugün düştü. 😊
    Yok artık..!

2. Sn Hitit, size verdiğim karşılık sayfa atladığı icin arkada kaldı. Heba olmasın.. 😊

3. Evet sn tunahan bencede olası ülker dardanel ortaklık yada satın alınması gözüken en mantıklı anlaşmadır zaten kerevitaş a yakın faaliyet gösteren bir başka şirket yok bir tek özgörkey var daha çok dondurulmuş patates yapıyor ve mc donalds lara veriyor yani anlaşmalı. Dardanel belkide ciro hedeflerini bu yüzden yüksek tuttu ve basında devamlı açıklamalarda bulundu dediğiniz gibi kapı en az 500 milyon tl den açılır tabi birde değerli arsası mevcut hayırlısı olsun

4. Geçen bir arkadaş işlem yok diyordu, 32k tek fiyat işlem.. Tacirler, gedik, garanti, oyak dikkat edin bunlara. Pazartesi duydunuz zilin sesini yarışma başlamıştır derlerse şaşırmam. Ortaklar tahtamıza sahip çıkın. 😊 Bir süre yokum mobilden takip ederim sizi.
    Sağlıcakla.

6. Evet arkadaşlar..
    Söylediğimiz üzere tespitimiz, şirket tarafından da onaylanmıstır.
    Marka değeri (/ 42 mln$ ×3.50 / 147 mln tl..)
    Sermaye /53
    Özkaynak / 64
    VARAN - 1
    Yatırım tavsiyesi değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar..
    Söylediğimiz üzere tespitimiz, şirket tarafından da onaylanmıstır.
    Marka değeri (/ 42 mln$ ×3.50 / 147 mln tl..)
    Sermaye /53
    Özkaynak / 64
    VARAN - 1
    Yatırım tavsiyesi değildir..
    (-202) de idik bilindiği üzere. 😊

8. Sayın tunahan link verebilirmisiniz yada yazıyı kopya

Sayfa 21/303 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız