Sayfa 21/160 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1274 madde; 161 - 168 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    10 bandının üzerine atmamız durumunda herşey çok daha güzel olacak

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    10 bandının üzerine atmamız durumunda herşey çok daha güzel olacak
    .............
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3. Havalar soğudu. Kuzey kutbundaki penguenler daha fazla üşuyordur
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Havalar soğudu. Kuzey kutbundaki penguenler daha fazla üşuyordur
    günaydın... sert ve soğuk kış aylarında penguenler yüzleri içeri sırtlar dışarı şeklinde küme oluşturur ve en içteki. dışa ve en dışta ki içe doğru hareket ederek yer değiştirirler.. böylelikler hepsi vücut ısısını korumuş olur... koloni halınde yaşayan ve evebeynleri avlanmaya gittiklerinde, kreş uygulaması yapan yapan ender hayvanlardan biridir..

şimdi diyeceksin ki bu kadar şey biliyorsun da neden pengd taşımıyorsun
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.00 seviyesınden stop uyguladım, mürdumden geri alırım dıye... ancak bunu unuttum sert yükseliş sonrasıda kızdım ekrandan çıkardım.. malsız çulsuzum ama kızgınlığım geçti.. sevimli hayvandır penguen..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    8.00 seviyesınden stop uyguladım, mürdumden geri alırım dıye... ancak bunu unuttum sert yükseliş sonrasıda kızdım ekrandan çıkardım.. malsız çulsuzum ama kızgınlığım geçti.. sevimli hayvandır penguen..

Karada pek yuruyemezler.. Ama denize girince roket gıbı giderler. Bende çok severim penguenleri,

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    günaydın... sert ve soğuk kış aylarında penguenler yüzleri içeri sırtlar dışarı şeklinde küme oluşturur ve en içteki. dışa ve en dışta ki içe doğru hareket ederek yer değiştirirler.. böylelikler hepsi vücut ısısını korumuş olur... koloni halınde yaşayan ve evebeynleri avlanmaya gittiklerinde, kreş uygulaması yapan yapan ender hayvanlardan biridir..

şimdi diyeceksin ki bu kadar şey biliyorsun da neden pengd taşımıyorsun
    Sen mal tasımazsın abi.. Işın hızından biraz daha yavas zamanda alır satarsın. Grafik hızında..girer ve çıkarsın...

8. QUOTE=deva-i dert;6249540]Rahmetli Yaşar Erdinç hoca kendisi iyi bir temel analist ve mali analist olsa da teknik analize de farklı şekillerde katkıları bulunmuş değerli bir insandı. Bu katkılarından birisi de Talep Konsantrasyon Eğrisi ismini verdiği ve piyasada en sık kullanılan 7 temel indikatörü birleştirdiği TKE indikatörüdür. Stochastic, RSI, CCI, Williams R, Money Flow Index, Ultimate Oscillator, Momentum indikatörlerini tek bir indikatör haline çevirmiş ve bunu formule edip ekranlarımızı indikatör kalabalığından kurtarmıştır. Matriks'i olanlar aşağıdaki formulle KHN menüsünden Indicator Builder'ı açıp TKE'yi ekleyebilirler. Matriks'i olmayanlar ise Tradingview'dan TKE Indicator by Kıvanç'ı seçip menülerine ekleyebilirler. Onlarca indikatör boca edilmesindense bu sade indikatör ekranınızda sabit kalabilir. Fiyat dönüş yerlerini tam olarak kestirmek imkansıza yakınsa da daha sade şekilde öngörebilmeye bir nebze katkısı olacaktır. İndikatörlere gereğinden fazla değer verip saplantılı olmadıktan sonra genel gidişatı okumak açısından faydalı olabilecek indikatörleri birleştirip bizlerin kullanımına sunduğu için bir kere daha teşekkür edip, kendisini rahmetle anıyorum.

Matriks için TKE Formulü:

TKE:=(STOFK(14,6,E)+RSI(c,14)+MFI(14)+CCI(14)+WILL R(14)+MO(14)+ULT(7,14,28))/7;
    TKE;
    Mov(tke,21,s);
    20;
    80;
    0[/QUOTE]
    Yanlışmı hatırlıyorum abi.. Senin de teknik analiz hocalarındanmıydı yaşar erdinç

Sayfa 21/160 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •