Sayfa 21/814 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 161 - 168 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Yükselen dipler diyoruz buna bakalım sonumuz ne olaki

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ee tabi tabi

2. Yaw ulan spek değilde buradan bizi takip eden ky ise hiç kusura bakmasın 40.000 lotu serbest satışa yazan adam tam gerizekalısin git kademeye yaz resmen adamların ekmeğine yağ sürüyorsun..

3.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Yaw ulan spek değilde buradan bizi takip eden ky ise hiç kusura bakmasın 40.000 lotu serbest satışa yazan adam tam gerizekalısin git kademeye yaz resmen adamların ekmeğine yağ sürüyorsun..

Soylese ben 40 dan alirdim.
    Varsa baska iş bilmeyen 35 38 basacak ozelden irtibat kursun 40 dan alalim. Bu ne ya boyle. Bilmiyorsan git kumda oyna değil mi ama.

4. Hayır mal bi dünya zarar etti farkında değil bakalım 38 den alabilen fırsatçı kim peh..

5. Ne oldu gene bu hisseye?
    Ne fırıldak dönüyor anlaşılır gibi değil.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

6. şu mübarek gün günaha girmeyim diyorum ama bunlar resmen kaşınıyorlar ulan 40.000lotu karşılayamadınızmı yazık size yazıkk

7.  Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Ne oldu gene bu hisseye?
    Ne fırıldak dönüyor anlaşılır gibi değil.
    Salagin biri yüzünden ayı tuzağı oldu eşleşme 42 de su an paniğe gerek yok o salakda bi dünya zarar girsin bir tarafına spekse ve amacı farklıysa bilemem asla ytd

8.  Alıntı Originally Posted by jerkeom Yazıyı Oku
    şu mübarek gün günaha girmeyim diyorum ama bunlar resmen kaşınıyorlar ulan 40.000lotu karşılayamadınızmı yazık size yazıkk
    Olayı anlatayım adam önce 40 k yi serbest yazınca taban yaptı sonra tahtacı alış girip 43 e kaldırdı eşleşmeyi baktıki serbest satıcı silmiyor son sn alışlarını 38 e cekip oradan aldı resmen spegin ekmeğine yağ sürdü cok merak ediyorum hangi kurum acaba asla ytd

Sayfa 21/814 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •