Sayfa 21/172 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1371 madde; 161 - 168 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1. abi bu hisseye bakicak adamin önce Vikingteki grafige bakip yol almasi gerekir,

hele Dyoda dinamikler Vikingten daha iyi oldugu icin bu kan emiciler daha sert sallar burayi ,

Senin tabirinle kemik yatirimci icin zaten hergun izlemek anlamsiz ama

Vurkaccilarin tahtasi olmasi muhtemel bu durumda

2. 9 milyon islem hacmiyle eksi kapatti kötü..

Arkası yarın radyo da piyesler vardır.
    Arkası yarın . Başka denecek birşey yok
    Burdaki yatırımcılar kemik yatırımcı.
    Bunlar su katılmamış iyi aile çocukları.
    Mezara götürecekler.
    Arkası yarın ben olumlu değilim
    Yarın hava soğuk olabilir eksi olabilir .
    Kazak giyi üşütme
    Demli kardeş iyi bak
    Y.t.d Al sat tut tasviyesi değildir
    Bu yazı ironi dır
    Ben birşey bilmiyorum

Güzel gel gel yaptılar.
    Bu yazı ironi dır

5. Tahtayı toplamak zaman alır ama dağıtması bir günde olur uzun zamandır burada yatırımcıyım ama ilk defa yazıyorum açıkçası geçen hafta tahtanın durumundan bu hafta böyle bir hareketin olacağı belliydi özellikle 9.34 kademesine geçen hafta 300.000 lot yazıldı bu büyük lotlar düşmeden hiçbir tahta gitmez burası borsa malın toplanıp bırakıldığı yer ne kadar şirket borçlu olsun veya belirsizlik olsun önemsiz olduğu yer dolayısıyla bugün özellikle 10.70-11 aralığında mal dağıtıldı önce hacimin düşmesi ve dağıtılan malın alınması lazım tabi bu esnada da diğer kemik lotların düşmesi beklenecek izlemeye devam edeceğiz ama ben 9.30 seviyelerine geleceğini sanmıyorum çünkü oradan kendisininde çok maaliyeti var 9.70-10 aralığında toplamaya çalışır diye düşünüyorum. ytd...

PV kardeş hoş geldin güzel oldu senin gelmen yorumlarına ihtiyacımız var .
    Biz körler sağırlar olduk .
    Yeni bir nefes oldun burda güzel kardeşler
    Var .
    Bu yazı ironi dır.

7. Grand görüyorsun, üstad kimmiş? hep şiirlerinle goygoyculuk yaptın terki joe abinin elini öpeceğine tuttun çamur attın
    Ahha! gördün değil mi nasıl cuk oturttu ya bu işler böyle öp duayen abinin elini ytd

8.  Alıntı Originally Posted by PV_Engineer Yazıyı Oku
    Tahtayı toplamak zaman alır ama dağıtması bir günde olur uzun zamandır burada yatırımcıyım ama ilk defa yazıyorum açıkçası geçen hafta tahtanın durumundan bu hafta böyle bir hareketin olacağı belliydi özellikle 9.34 kademesine geçen hafta 300.000 lot yazıldı bu büyük lotlar düşmeden hiçbir tahta gitmez burası borsa malın toplanıp bırakıldığı yer ne kadar şirket borçlu olsun veya belirsizlik olsun önemsiz olduğu yer dolayısıyla bugün özellikle 10.70-11 aralığında mal dağıtıldı önce hacimin düşmesi ve dağıtılan malın alınması lazım tabi bu esnada da diğer kemik lotların düşmesi beklenecek izlemeye devam edeceğiz ama ben 9.30 seviyelerine geleceğini sanmıyorum çünkü oradan kendisininde çok maaliyeti var 9.70-10 aralığında toplamaya çalışır diye düşünüyorum. ytd...
    Pv kardes söyle yazayim o 300k lot is yatirimindi tavani yaptiranda dun alnustu ve tavana kadar topladigi mali tavandan is yatirima devretti yaklasik 600k lot yani tahtayi Alnusa süpürtüp yine kendi aldi maliyet gözetmeksizin,
    Citi yine satisa gecti yine kendileri top ceviriyor, bu tahtanin yapicisi Is yatirimbu net ve diger araci kurumlari kullaniyor..
    Terzi üstada selamlar güzel insan üstad Terzi baba!

Sayfa 21/172 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •