Onemli Gunler Banner
Sayfa 21/428 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 161 - 168 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1. BİRSEY SORABİLİRMİYİM, metro yızde 33 ele gecirmiş vakfn.... cağrı yapması gerekiyormu?

2. Halka açıklık oranı 22,53.

Seri:IV, No:44 Tebliğ ile getirilen temel değişiklikler şunlardır;

Daha önceki Tebliğ'de çağrıda bulunma yükümlülüğünü doğuran, Şirket sermayesinin ve oy haklarının %25'ine sahip olunmasına ilişkin eşik, yeni Tebliğ ile %50'ye yükseltilmiştir. Yönetim hâkimiyetini sağlayan imtiyazlı payların bulunmadığı halka açık bir anonim ortaklıkta, şirket sermayesinin ve oy haklarının %50'si iktisap edilmediği sürece çağrı yükümlülüğü doğmayacaktır. Bu düzenleme ile halka açık şirketlere büyük miktarda sermaye girişi sağlayacak şekilde yüksek oranda, fakat %50'den az oranda ortak olan yatırımcılara çağrıda bulunma yükümlülüğü getirilmemiştir. Bu yeni düzenlemenin, şirketlerin stratejik ortak bulmalarını kolaylaştıracağı düşünülmektedir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. metro ilk gün aldıklarından 1 milyon yatırımfinasman a virmanlamış iki kurumuda takip edin derim yatırım finansmanda bu gün 300 küsür bin satmış genel takasıda takip edin bu vakıf ilk çıkarken alanlar yatırımfinansmandan aldılar buradan metrodan alıp oraya virman yapılabilir takasları takip etmenizi öneririm

4. Bu noktadan sonra alim yapmak .......
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    metro ilk gün aldıklarından 1 milyon yatırımfinasman a virmanlamış iki kurumuda takip edin derim yatırım finansmanda bu gün 300 küsür bin satmış genel takasıda takip edin bu vakıf ilk çıkarken alanlar yatırımfinansmandan aldılar buradan metrodan alıp oraya virman yapılabilir takasları takip etmenizi öneririm
    Yani kardeşim ne demek bu veya neyi tavsiye edersiniz devam mi tamam mi durup dururken galip bu hisseyi neden alir

6.  Alıntı Originally Posted by kadir_52 Yazıyı Oku
    Metro yatırım almaya devam ediyor bakalım nereye kadar çıkaracaklar hisseyi

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Bu noktadan sonra alim yapmak tabiki cok riskli benim maliyet cok cok altlarda dolayisiyla benim icin risk kardan zarar olacagindan kafamdaki fiyata gelince bende karimi realize edecegim. Alavere dakavere kagitlari cok iyi bilmem genelde saglam ve ucuz hisselere girerim. Batik bitik hisselere girmem. Forumda takip ettigim baska bir hisse daha var ara sirada orda kendimce bir iki sey yazarim. Yillardir o hisseden birsey cikmadi ama bu sene birseyler olma ihtimali yuksek. Yoksa dediginiz gibi alavere dalavere hisselerle isim olmaz.. Vakfin devletin bir kurulusu olup tahtasina kilit vurulmayacak bir hissedir. Alavere dalavere oldugu kanatinde degilim. Metro yatirim hisseyi topladigini goruyoruz acik piyasada punduna getirdimmi elindekileri bosaltacak kar ederek. Birileride bu isten zarar edecek.

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7. metro 3 mart da 5.500.000 adet hisse aldığını duyurdu örneğin 1.80 ortalama ile aldığını düşünürsek 10 milyon ediyor bu adamlar bu hisseyi almasa 10 milyonu 1 yıl faize koysalar 1 trilyon para kazanırlar 11 milyonları olur.
    ama faize koymayıp bu kağıdı alırsan %6.32 şirkete ortak olmuş olursun şirketin yıllık kar miktarı 2016 yılı 23 milyon %6 si 1.450.000 milyon yani faizden daha çok para getiriyor şirket hissesini satın almak. alış satış danda kar edecek birde orası var. yürüttüğüm mantık doğrumu bilmiyorum bence metro bu yüzden almıştır.
    faize oranla %50 daha fazla kazanıyor hisseyi alarak

8. İnşallah hisseden çıkıp kucagimiza bırakmazlar metro yatırım dün tavana yakın yerden almışlar 2 milyonu bugün de devam edecek mi görücez hep beraber

Sayfa 21/428 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •