Sayfa 21/466 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 161 - 168 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar temettü verilecekse verilir verilmeme gibi bir durum söz konusu olamaz.
    Sanırım sene 2011 di Afyon çimento öğleden önce yönetim kurulunu topladı ve bedelsiz vermeyeceğini açıkladı ben tabiki çok kızdım ve lotlarımı sattım öğlen arası bu sefer genel kurulu topladı ve bedelsiz verme kararı aldı.Öğleden sonraki seansı tavan ile açtı ve yanlış hatırlamıyorsam %100 prim yapana kadar tavan serisine devam etmişti. Şirketlerde katakulli ketetenpere bitmez sizler şayet şirketinize ğüveniyorsanız meseleyi aşmışsınızdır Tire bu saatten sonra bu çuvaldızın sığmıyacağının farkında o yüzden daha çok psikolojik mücadele verecektir oyuna gelmeyin derim.Ve tavsiyem seansı izlemeyin. ..
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir. .

Bu örnek aslında çok önemli,
    Bizim Tire iyi gidişatı kötüye çevirmek için tüm argümanını kullanır. 40-50 Milyon arası gelecek güzel bir çeyrek bilanço haberi temettü haberini solda sıfır bırakır.

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''

Bu hafta gidişat belli olur. Artık zaman daraldı...Sabreden kazanacak...3'mü neden olmasın, 5 o kadar yakın ki...

2.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Güzel insan sen sat git ne ve niye duruyorsun ki?

''Şişman Kadın Sahneye Çıktı mı?'' HAYIR
    Opera bitti mi? Hayır
    Tam şov başlayacak sen ''game over'' çabasındasın...
    Aynen katılıyorum.Millete akıl vereceğine vakit kaybetme ve mallarını biran önce sat .Y.T.D

Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Nerede diyor? Açıklama değişmedi.Hiçbirşey verilmeyecek diyor.Kârda olanlar satsın kurtulsun.Tire'ye yatırım yapmak boşuna zaman kaybı bence.
    Destur de ilk önce...!!!

Neden Bu şekilde konuşuyorsunuz....??
    Sat demeniz forum kurallarına aykırı değilmi...!!!
    Herkes kendi kârını kendisi bilir satar satmaz kurtulur kurtulmaz kendisi bilir...!!!
    Tireye yatırım yapmak boşuna zaman kaybı demişsiniz....
    Sizin de bu yazdıklarınız Sat demeniz ve bu hisseye yatırım yapılmaz zaman kaybı demeniz..
    Sizin bu yazdıklarınız zaman kaybı değilmi,???

Sizin Amacınız nedir....????

Lucky, ZaferHakan,sobaborusu,santa_fe vb...
    Bu şahıslarda aynı sizin gibi satın almayın derlerdi...

Yazdıklarınız art niyetlidir yanlış yapıyorsunuz ya bilerek ya bilmeden umarım doğru yolu bulursunuz....

Ben de temettü vermeyecek diye düşünmüştüm

Temettü verir vermez ben bu olaya böyle bakmıyorum....

İsteseler olumlu haberde bile götürmezler... yıllardır ve şu an bunu yaşıyoruz zaten baskı haala devam ediyor....!!

İsteseler olumsuz haberde bile zarar açıklasa bile her yere götürürler,ben buna inanıyorum işte...!!

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...

Saygılar....

4. Tire, hep bana rabbena diyor.Yatırımcısına 10 senedir hiçbirşey vermemiş.Yatırımcı Tire'yi boşu boşuna sırtında taşımak zorunda mı? Görünen köy kılavuz istemez.Tire ölü hisse.10 sene önce çok iyimiş, parayı götüren götürmüş.

5.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Tire, hep bana rabbena diyor.Yatırımcısına 10 senedir hiçbirşey vermemiş.Yatırımcı Tire'yi boşu boşuna sırtında taşımak zorunda mı? Görünen köy kılavuz istemez.Tire ölü hisse.10 sene önce çok iyimiş, parayı götüren götürmüş.
    Ne sizin ne de Entrikanın bakış açısı doğru değil.Siz iflah olmazcısınız.Entrika ise katolik nikahı kıydım diyor önce 3 sinra 5 hatta 14 olacak diyor.Ben de yuh diyorum.Mondi grup şirketi ederinin çok üstünde Katarlılara satarsa belki
    Bu tahtada doğru bakış açısı 2.70 i ikinci tepe beklentisine girmek olur.Orada tutunursa 3 ler konuşulabilir.Ölüp bitmeye ya da uçup kaçmaya gerek yok.

Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Tire, hep bana rabbena diyor.Yatırımcısına 10 senedir hiçbirşey vermemiş.Yatırımcı Tire'yi boşu boşuna sırtında taşımak zorunda mı? Görünen köy kılavuz istemez.Tire ölü hisse.10 sene önce çok iyimiş, parayı götüren götürmüş.
    Evet on sene önce iyiydi görünen köy kılavuz istemez doğrudur....
    Siz hisseyi satın diyorsunuz beklemeyin diyorsunuz boşuna sırtında taşıyorsunuz diyorsunuz.....
    Ben de size bunu söylemeye hakkınız yok diyorum iyi anlayın........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ben ne diyorum bunlar bu patronlar bu hissenin gerçek değerinin olmasını istemedikleri için böyle diyorum....!!! Tabii ki şu an bu konumdayız..onlar ne zaman Bu durumdan vazgeçerlerse o zaman kimse tutamaz diyorum.bence tabiki......

Bu hissede hiçbir zaman tekniği grafiği işlememiştir....
    Nedeni ise patronun hisseye verdiği, yatırımcılarına verdiği değerdir....
    Her türlü katakulle yaptılar aklınıza ne geliyorsa her şey döndü bu hissede....
    Yıllardır söyledigim bakalım bunun sonu nereye kadardır.... dolaşımdaki hisse senedi %20 yaklaşık
    Gerçek piyasa değerine %5’e düşünce mi çıkartacaklar %10’a mı düşünce çıkartacaklar yada çok yakındamı.... Bu belirsizlikler var şahsıma ben böyle düşünüyorum....

Hissenin Şu anki konumuyla en az 4 tl 5 tl olması gerekti....!!!!! Fakat değil işte.....!!!!

Umarım beni anlayan anlamıştır lütfen yanlış anlaşılmasın yazdıklarım....
    Herkes farklı düşünebilir her türlü düşünceye saygı duyarım.... Çünkü akıl akıldan üstündür...
    satın hisseyi gibi vb.. konuşmalara karşıyım.....
    saygı çerçevesi altında yazışmak fikirlerimizi söylemek güzel bir şey diye düşünüyorum...

Yazdıklarım benim kendi Şahsi düşüncelerimdir....!!!

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!!

7.  Alıntı Originally Posted by mtk2612 Yazıyı Oku
    Ne sizin ne de Entrikanın bakış açısı doğru değil.Siz iflah olmazcısınız.Entrika ise katolik nikahı kıydım diyor önce 3 sinra 5 hatta 14 olacak diyor.Ben de yuh diyorum.Mondi grup şirketi ederinin çok üstünde Katarlılara satarsa belki
    Bu tahtada doğru bakış açısı 2.70 i ikinci tepe beklentisine girmek olur.Orada tutunursa 3 ler konuşulabilir.Ölüp bitmeye ya da uçup kaçmaya gerek yok.
    SENDE DE,
    Sana bir fıkra anlatayım. Orta yaşın üstü bir grup arkadaş eşleri ile birlikte bir tatile çıkmışlar. Aralarında sohbet muhabbet laf dönmüş dolanmış kim ne kadar eşi ile birlikte oluyora gelmiş. Demişler ki sabah kahvaltıda kim ne kadar eşi ile birlikte olursa o kadar Günaydın desin. Anlaşmışlar...

Biri gelmiş ''Günaydın'' demiş, bir diğeri ''Günaydın, Günaydın'' ve bir diğeri de ''Günaydın, Günaydın ve Günaydın'' demiş.

Bizim ki ise ''iyi sabahlar'' demiş...durumdan hayli rahatsız olan bizim ki tatil bitiminde hemen doktora gitmiş. Durumu anlatmış doktorda hastasını bir güzel dinlemiş ve hemen tedaviyi vermiş. ''Sende de''

''Dostum borsa umut işidir. Hatta benim için keyif işidir.'' Sen kim ne demiş bakma kendi hesabını yap. Burası borsa kim kime .....

Ben Katolik Nikahı Kıydım...3, 5 ve 10 TL'yi görmeden satmam haa bu kademelerde mutlaka biraz kar realizasyonu yaparım. 14'mü oraya da bir miktar bırakacağım. Günaydın usulü

8.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Sen taşımak zorunda değilsin ama yatırımcıların ne yapması gerektiğini bildirmek gibi bir sorumluluğunda yok.Forum kurallarını aşıyorsun.Y.T.D

Sayfa 21/466 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •