Sayfa 21/467 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 161 - 168 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

son bir ayda alanlar

satanlar

Bir Japon atasözü derki toyoki mongo yano taki. ...! YTD

Yine bir JAPON Atasözü şöyle der... Kakono Hakırı Sokomoyu Tokası ; Anlamı Şöyledir Ne Kadar Dönersen Dön G.T yine Arkandadır. YTD

Yukarıda belirttiğim 2 tane atasözünü ( DENYO LTD Şirketi yönetimi Japonya ) Genpower Jeneratör A.Ş için söylemiştir 2.500.000 € siparişin sonucunda YTD siz siz olun bu Japon'lar bu sözleri söylüyorsa o Japon'lara değer verin ve söz dinleyin Buda benim size son yazım dilim döndüğünce yardımcı olmaya çalıştım kalp kırdıysam af Ola özürdilerim Hakkı'nızı Helal edin Allah'a Asmarladık 🤔

7. Allah yardımcımız olsun ve inşallah paramızı pula çeviren alavereciler hayatta en sevdikleri ve değer verdikleriyle bedelini öderler dermansız derde düşerler de ben ettim buldum derler şu mübarek günlerin hürmetine.AMİN...

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Yukarıda belirttiğim 2 tane atasözünü ( DENYO LTD Şirketi yönetimi Japonya ) Genpower Jeneratör A.Ş için söylemiştir 2.500.000 � siparişin sonucunda YTD siz siz olun bu Japon'lar bu sözleri söylüyorsa o Japon'lara değer verin ve söz dinleyin Buda benim size son yazım dilim döndüğünce yardımcı olmaya çalıştım kalp kırdıysam af Ola özürdilerim Hakkı'nızı Helal edin Allah'a Asmarladık 🤔
    Murat bey hayırdır? Pek anlamadım ama artık pes edip satip cikacakmisiniz? Pes etmek demek mi bu?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/467 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •