Sayfa 21/355 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2837 madde; 161 - 168 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. bu sirketin adini dedeler gyo diye degistirsinler bence, bole torun gormedim ben.

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. En uzman kisiler bile bir menkulun degerinin artip azalacagini kesinlikle bilemez.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

2.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    bu sirketin adini dedeler gyo diye degistirsinler bence, bole torun gormedim ben.

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir. En uzman kisiler bile bir menkulun degerinin artip azalacagini kesinlikle bilemez.
    Hatta Dursun Dede Gyo yapsınlar.
    Bunca özkaynak endeks zirveleri zorlarken eşşşek ölüsü mumamelesi görüyor. Acaba başka sıkıntılar mı var şirkette, yoksa hiç normal değil.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by BAWER Yazıyı Oku
    Hatta Dursun Dede Gyo yapsınlar.
    Bunca özkaynak endeks zirveleri zorlarken eşşşek ölüsü mumamelesi görüyor. Acaba başka sıkıntılar mı var şirkette, yoksa hiç normal değil.
    Kdv indirimi faiz kampanyasi yabanci istisnasi, daha ne olumlu haber beklior ki

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

7. bugun resmen dolara ters korelasyonla hareket etti.. bu hisse icin bir taktik verebilir..ayrica aylardir satan.deutche yavastan almaya basladi gibi...

8. ses seda yok takipteyim...dolar 3,70 i asagi kirarsa acaba napar merak icindeyim.

Sayfa 21/355 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •