Sayfa 21/450 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    ceptu cep yaptı galip ağa belliydi peki galip kime sattı oyun başladı bakalım çok hızlı hareketlere gebe...
    Herkese sattı kademelerde kendisi de vardı satıklarını aşağı kademelerde aldıysa ne ala almadıysa onları almaya çalışacak.

2. galip birine sattı ben başka hisselerler uğraşacağım siz bunu götürün asıl amaç bu hisselerin hepsini bir noktada birleştirmek mi acaba mesala en ucuz kalan hisse bu elbet bir noktaya gelince avgyo-vangd-metro-atlas bir değişiklik olacak ama ne bakalım sabırla bekleyelim.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3.  Alıntı Originally Posted by husomacit Yazıyı Oku
    brute alınması ıcın sebeb varmı? ben sebeb goremıyorum . kar realızasyonu yaptı apacık . bundan sonra yukarı surerse duzeltmemızıde yapmıs oluruz tek temennım o.
    yatırım tavsıyesı degıldır . sacmalamadır.
    Brüt takasa girmemesi için sebep var adam kral vurguncu diğer spekülatörlerden farkı tayyipin adamı veya öyle gösteriyor

Sent from my D6603 using hisse.net mobile app

4. taban olmayacak görüntüsü var. bu haberden sonra yükselecek görünüyor..1,31 üstü olabilir... galip bu tavanda yaptırır belli olmaz... ytd....

Bakalım ne yapacak...

6. Avtur da sattı onu niye vermedi acaba akşama da onunkini gönderir mepette yaptığının aynısı.Öğle arası bi kurum öğleden sonra başka kurum.Öğle arası gönderdiğinde satış bitti algısı oluyor ama akşam gelen haberle aaa başka biri örnek Avtur da satmış tüh onu düşünemedim demeyin sonra biz yandık siz yanmayın bunların ekmeğine yağ sürmeyin.

7. Sadece bu hisselerde yapsa eyvallah derim euyo onu da Galip halletti önce 0.92 den 1.10 sonra kağıdı al burdan 0.76 yap.Kendi yapmıyor adamlarına yaptırıyor

8. hayırlı olsun metroda 8 milyon 360bin satmış...sabah bahsettiğimi yapmış malı kucağa bırakmış maalesef arkadaşlar
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 21/450 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •