Sayfa 21/67 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 535 madde; 161 - 168 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

1. emeklilik gibi uzun vade için düşünüyorsan bist 100 hisselerinden seçmeni öneririm..çünkü bir bakmışın 100 harici hisseler uzun vadede yok olabiliyor.(cbs -skplc untar -fenis-ataç vb)

seykm için bilanço beklentilerim önümüzdeki dönem için iyi.ama gip hissesi olması ,sığ bir hisse olması,spekülatif hareketler yapması açısından arada bir girip çıkıyorum.

Benim düşüncelerim bunlar,yatırım tavsiyesi olarak algılama,her kişinin yoğurt yiyişi farklıdır.Bol kazançlar dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    emeklilik gibi uzun vade için düşünüyorsan bist 100 hisselerinden seçmeni öneririm..çünkü bir bakmışın 100 harici hisseler uzun vadede yok olabiliyor.(cbs -skplc untar -fenis-ataç vb)

seykm için bilanço beklentilerim önümüzdeki dönem için iyi.ama gip hissesi olması ,sığ bir hisse olması,spekülatif hareketler yapması açısından arada bir girip çıkıyorum.

Benim düşüncelerim bunlar,yatırım tavsiyesi olarak algılama,her kişinin yoğurt yiyişi farklıdır.Bol kazançlar dilerim.
    Hocam öncelikle yanıtınız için teşekkürler. Açıkçası portföyümde ki hisselerin tamamı bist100 den (İsdemir hariç ama isdemirin bist 100 de ki bir çok şirketten daha iyi olduğu da aşikar) Ancak emeklilik portföyümün %90 ını sizin de belirttiğiniz gibi sağlam risksiz şirketlere yatırırken, %10 u ile geleceğin kral hisselerini bulmaya çalışıyorum. O nedenle Seykm de bu potansiyelin olduğunu düşünen arkadaşlar var mı diye merak ettim.

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. geçen sene az da olsa temettü ve bedelsiz vermişti bu sene kar daha da artmasına ragmen daha bir şey açıklamadı acaba bu sene de verir mi beklenti nedir acaba...

5. şu kıvranışların olmasa

6. Çok durulmuştur ben geri geldim cok değil cerezlik aldım koydum malum fazla alınmaz sayıyor adam kimde ne var bizde hareketi sezeriz önceden ama

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Çok durulmuştur ben geri geldim cok değil cerezlik aldım koydum malum fazla alınmaz sayıyor adam kimde ne var bizde hareketi sezeriz önceden ama

hadi bakalım güçlü bir sey km için bende varım diyorum: )

8.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    geçen sene az da olsa temettü ve bedelsiz vermişti bu sene kar daha da artmasına ragmen daha bir şey açıklamadı acaba bu sene de verir mi beklenti nedir acaba...
    Bedelsiz vermesine rağmen fiyat daha da yükselmişti. 3.00 altı düşünülemez artık o yönden korkunuz olmasın 1 dolar=1 Seykm olmali helede temettü dağıtmaz ozsermayeye ekler bedelsiz verirse tadından yenmez

Sayfa 21/67 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •