Sayfa 21/567 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 4529 madde; 161 - 168 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Yarın emin ol sanada çıkıp söyleyen olur.Bana dokunmuyor, etsinler küfürü dersek.Neyse ben dedim diyeceğimi iyi akşamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by serdemim Yazıyı Oku
    Bir tane köylü vardı 11. Köyü bulamayan, bir tane de trakya Kargası vardı. Adamların işleri güçleri, tek bir lot hissesi olmadan ona buna çamur atan tiplerdi. Bir anda yok oldular gibi görünseler de, başka şekillerde burada hortladılar gibi. Kişiliksiz, şahsiyetsiz, klawye delikanlısı, normal yaşamlarında kendilerine bir yer edinememiş ezik tiplerle doluyor her geçen gün forum. Gerçekten faydalı şeyler paylaşanlarda, böyle tiplerin seviyesine inmemek için geri çekiliyorlar. Hak ettikleri cevabı veriyorsun, bu defa da yönetimden ceza geliyor. İNSANDA BİRAZ ONUR, HAYSİYET, ŞEREF olmalı. Ama anlaşılan bu tipler zaten insan olamadıkları için buralara gelip ŞEREFSİZLİKLERİ ile kendilerini göstermeye çalışıyorlar. Günden güne sayfanın kalitesi düşüyor.

CPH2239 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    10. köy şerrosunu inceledim. 200 günlük ortalama, F/K vesaire diye adi adi şeyler yazmış hödük. En son 450 TL'lerden Froto'ya geçmiş gibi. Tam bir süzme...Yatırıma bak çay demle, dudu reis ile iç. Ama tabirleri iyi, özellikle çakanzi.
    Son düzenleme : Economics; 30-08-2023 saat: 08:40.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

3. F/K ney miş bize beklenen F/K lazım değil mi? Cahillik diz boyu. 10. köy kim be?
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

4. Zafer Bayramımız Kutlu Olsun! 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

5. Tirrrrakkyalııı

Yaz tabana yazz

Ytd

6. Şanslıyız bu haffa 4 gün eksi kapatıcaz 😁 cuma günleride tatil olsun , çok çalışıyoz.

7.  Alıntı Originally Posted by KAFASIRAHAT Yazıyı Oku
    Şanslıyız bu haffa 4 gün eksi kapatıcaz 😁 cuma günleride tatil olsun , çok çalışıyoz.
    Fırsata çevir, bas short’u !

8. Dabana yaz dabana

Sayfa 21/567 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •