Sayfa 21/95 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 753 madde; 161 - 168 arası.

Konu: (kod rakamlar)==>izmir'in dağlarında çiçekler açar..

1. Kıbrısta iken cepmatrix ve internet bankacılığı kullanımında sıkıntı oluyor mu acaba

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by hasakkaya Yazıyı Oku
    Staj bey ne oldu sürece bi alaşağı edemediniz sevgili ülkemin sevgili borsasını sana bakan para kaybediyor haberin olsun
    Sen hangi açıdan baktın da kaybettin anlamadım.. Sen jöleliye bakmaya devam et..
    Adam ocaktan beri her gün kod rakamları verdi.. aşağısı içinde yukarısı içinde.. borsa aşağı yukarı % 15 arttı.. Sen kaybettiysen yazık sana..
    35 ½

3. Amaç farklı bakış...

4. Arkadaşlar Adese ve hatek hakkında ne düşünüyorsunuz

5. Bakıp kalmadan, görebilmek dileğiyle...

6. Çizmediğin sürece; çiziliyorsun...Suçu kimselerde arama.

7.  Alıntı Originally Posted by hasakkaya Yazıyı Oku
    Staj bey ne oldu sürece bi alaşağı edemediniz sevgili ülkemin sevgili borsasını sana bakan para kaybediyor haberin olsun

sn.haskkaya,

iki alıntı yapıyorum...

alıntı-1

alıntı-2

iki rakam arasındaki farkı siz bile hesaplayabilirsiniz...

diye yazacaktım ama vazgeçtim...

en iyisi ben hesaplayayım...

88.690-76.570=12.120 puan...

şimdi yazma şansızlığı yaşadığınız yazıyı alıntılayalım...

Alıntı Originally Posted by hasakkaya Yazıyı Oku
    sn.haskkaya...sözlüğünüzün U harfi bölümüne bakar mısınız...?

sanırım baskı hatası sebebi ile UTANMAK kelimesi yazmıyor o bölümde...eğer yazsaydı o kelimenin manasını da bilirdiniz..ve ne kadar TROL olsanız da bu ACINACAK MESAJI yazmaya UTANIRDINIZ...

ve son olarak bu işler ve bu tür yazılar; foruma 3-5 kıçıkırık yazı göndermekle olmaz...

eğer göZün yiyorsa açarsın topiğini ''BU İŞ BÖYLE YAPILIR LAN'' dersin

ya da böyle saçma sapan TROL yazıları ile forumu işgal etmezsin...

gelelim ikinci konuya;

cümleye bakın;

bi alaşağı edemediniz sevgili ülkemin sevgili borsasını

sanki ekonomiyi ben idare ediyorum buradan...

anlaşılıyor ki bir ekonomik kriz çıksa bunlar bizi sorumlu tutacaklar yaşanan krizden..her zaman olduğu gibi iyi işleri bunlar yapar..kötü işleri bir başkası...

**sanki; üç reyting kuruluşunun ülke notunu çöp e çevirmesini biz söyledik...

**sanki;büyük bankaların da notlarının aynı çöplük içine atılması konusunda biz talimat verdik...

**sanki;büyüme hızını EKSİ değerlere biz döndürdük..

**sanki;ihracatın ithalatı karşılama oranını %56 lara biz düşürdük...

**sanki;cariaçık/gsmh oranı rasyosunu %10 lara biz çıkardık..

**sanki; turizmi biz çökerttik..

**sanki;MB net döviz rezervlerini 30 milyar doların altına biz indirdik...

**sanki;ülke ekonomisini sıcak paraya endeksleyip her sene çevrilmesi gereken 220 milyar dolar borç yükünü biz yükledik...

**sanki;dövizde üç ayda %30 civarındaki devalüasyonu biz yaptık...

**sanki;görünen enflasyonu %13 ler,gizli enflasyonu %25 ler seviyesine biz çıkardık...

**sanki;devalüayon ve enflasyon yolu ile gariban milletin 3-5 kuruş liralık tasarrufunu biz erittik...

**sanki;ekonomik büyüme eksi değerleri üretirken,piyasada işler bıçak gibi kesilmişken, %15 lere yaklaşan enflasyonu biz ürettik...

**sanki;ülkeyi stagflasyon çıkmaz sokağına biz soktuk...

**sanki:Cumhuriyetin kazanılmış ekonomik değerini satıp gelen parayı sıcak paracı tefecilre faiz olarak b,iz ödedik...

**sanki;üç terör örgütünü birden bu ülkenin başına biz bela ettik...

**sanki;tarım ürünlerinde kendi kendine yeten dünyanın 7 ülkesinden biriyken, samanı bile ithal eder hale biz getirdik...

**sanki;insanlara biz leş yedirdik...

**sanki;bu fakir milletin 25 milyar dolarını , mülteci diyerek ülkeyi dilencihaneye çeviren iki delikli bok torbalarına biz harcadık...

**sanki;%12 lere varan görünen işsizlik ve gençlerde %25 lere kadar çıkan işsizlik oranından biz sorumluymuşuz..

**sanki;buna benzer bir çok ekonomik olumsuzluktan sorumlu bizmişik gibi ..
    .

BORSAYI ALAŞAĞI ETMEKTEN SÖZ EDİYOR SN.TROL...

hepsini geçtik...diyor ki;

SEVGİLİ ÜLKEM....

öle bir hava estiyor ki bu TROL;

bu ülke, onların sevgili ülkesiymiş...bizler ise o ülkeyi yok etmeye çalışan VATAN HAİNLERİ...

sayın TROL;sana tek soru soracağım...bu resimleri buraya astığım zaman dilin ya da kalemin nereye kaçmıştı da bir satır bile yazı yazmadın...çok mu hoşuna gidiyor bu görüntüler......

BU İŞLER TROLLUK YAPMAYA BENZEMEZ...

bununla birlikte sana bir özür borçluyum...

böyle bir yazıyı yazman için seni 1.5 ay süre ile kıvrandırdığım için kusura bakma...bir daha ki sefere süreyi daha kısa tutmaya çalışacağım...bu arada sen de bir topik aç da trol olmanın dışında ne gibi cevherlerin varmış bir görelim...

Sayfa 21/95 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •