Sayfa 21/414 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 3312 madde; 161 - 168 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    O turkuaz her ne ise bilmiyorum muhtemelen ortalamalar ama sağ da ucundan azcık gördüm
    hayırlı ve bereketli olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. 4$ bunda mümkün
    hafta sonu biraz hem teknik hem temel hem TA grafiğine baktım
    nakit akışı ve temel verileri işlem fiyat çarpanının çok üzerinde bir yerde
    özet olarak fiyat çok gerilerde kalmış
    u100 11,000 e giderse o vakit buda 4$ da kesişir gibi görünüyor
    bende yok, şu an para yok, şu an almam imkansız
    TNA borçlarını bu ay toparlayıp bu ay sonu biraz kesin bu pırasadan alacağım
    ..

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geçmişte ereğlide aradıklarım sanırım kocaerde...hem büyüme hem de temettü hissesi olarak bana görünüyor...

ekinimizi doğru tarlaya ektiğimi düşünüyorum..gerisi de gelecek yapmurlara ve nasibe kalmış...önümüzdeki iki adet çeyrek bilançoyu görme arzusundayım...
    Doğru tespit. Biraz araştırınca doğru yol bulunabiliyormuş demek ki Darısı hala zaman öldürenlerin başına.

Bol kazançlar.

4. müzikal dostum kocaer yanlış bilmiyorsam iki defa bedelsiz bölündü...doğru mu biliyorum acaba ?
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    müzikal dostum kocaer yanlış bilmiyorsam iki defa bedelsiz bölündü...doğru mu biliyorum acaba ?
    1 kez bedelsiz sermaye arttırdı, 1 kez de temettü verdi.

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    1 kez bedelsiz sermaye arttırdı, 1 kez de temettü verdi.
    tşkler dostum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. kim baskı kuruyor arkadaşlar ?? durum nedir ??

8. sattığım cwene de 200 lerin üzerine çıktı...meğer bizi dökmekmiş meseleleri.... sorun değil...ilk söylediğim gibi ikinci çeyrek bilançolarını görmek istiyorum..cweneye de başarılar diliyorum...yolu açık olsun...ben ondan ekmek yedim..umarım diğer yatırımcılar da ekmeğini yerler...

Sayfa 21/414 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •