Sayfa 21/963 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 161 - 168 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Sen kafa bulandırmıyorsan kimse kafa bulandırmaz,adam al dememiş sat dememiş kendince yorum yapmış hemen adama kına yak felan ayıp kardeşim
    Şimdi millet yukarda maliyetlendi hisse tekrar çıkmazda ky zarar ederse asıl kınayı sen yakmalısın çünkü olumsuz yorum yapacak biri senin bu yorumunu görünce yapmaz üslup konusunda kendini değiştir
    cevabın burda sayın tiger. kimin kafa bulandırdığı ortaya çıktı sanırım. ben mi bulandırdım malum gazete mi.

2. Ya haber kasitli koyulup kasitli kaldirildiysa aslinda yapilan suçturbence niye kaldirdiki simdi ilgi daha çok artti bide bu yyöndenbakin ytd

3. pd değerinin yüksek oluşuna da takılmamak gerek.şirket hali hazırdaki ve bu sene açmayı planladığı yurt içi ve yurt dışı şubeleri ile kurulu tesisleri üzerinden bir yeniden değerleme yapsa pd sektör ortalamasının altına gelir.şimdilerde şirketin gelecek projeksiyonu satın alınıyor dersek abartı yapmış olmayız herhalde.saygılar selamlar.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. http://www.dogtas.com/dogtas-kelebek...pleton-invest- 31 Aralık 2016

Franklin Templeton, Türk mobilya sektörünün parlayan yıldızı Doğtaş Kelebek’in 3.524.082 TL nominal değerli paylarını satın aldı.

*

Doğtaş Kelebek hisse senedi satışı 30 Aralık 2016 tarihinde gerçekleşti. Şirketten KAP’a yapılan açıklamada, satışa konu olan paylar üzerinde devir veya satış engelleyici bir kayıt bulunmadığı da belirtildi.

*

Konuyla ilgili açıklama yapan Doğtaş Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan; “15 Temmuz darbe girişiminden sonra da ülkemize olan güvende bir azalma olmamış, yabancı yatırımcıların ilgisi devam etmiştir. Biz de bu dönemde özellikle şirketimiz ve markalarımızla yatırımlarımızı sürdürdük. Düzce’deki Kelebek tesislerimizde ek yatırımlarımız devam ediyor. 2017 yılında şirketimizde yüzde 40 büyüme gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Yaklaşık 70 yıllık deneyimi olan, 150’yi aşkın ülkede yatırımları bulunan, Türkiye’de de önemli markalara yatırımlar yapan Franklin Templeton dünyanın en büyük fonlarından biri. Hem ülkemize hem şirketimize yatırım yapması bizi motive etti†dedi.

*Uluslararası piyasalarda yatırım gurusu olarak bilinen Franklin Templeton Yönetim Kurulu Başkanı Mark Mobius, temmuz ayında verdiği demeçlerde Türkiye piyasalarında yatırım fırsatları arayışında olduklarını açıklamıştı. Kişisel olarak Türkiye’ye daha yakından baktıklarını da ifade eden Mobius, yatırım fırsatlarını değerlendirdiklerini söylemişti.*

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

haber doğtaş'ın kendi resmi sitesine ait.biraz eski yaklaşık 5 ay öncesine ait bir haber.açık konuşmak gerekirse bu haber o tarihlerde hiç dikkatimi çekmemiş olsa gerek ki görmemiştim.bu haberi o tarihlerde görmüş olsaydım full doğtaşa girerdim.şimdi biraz temkinli iyimserlikle % 25 doğtaş yatırımcısı oldum.adam para sihirbazı olarak tanınıyor.azda olsa doğtaş'ta mobius ile ortak olduk .vay be.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    cevabın burda sayın tiger. kimin kafa bulandırdığı ortaya çıktı sanırım. ben mi bulandırdım malum gazete mi.
    Dostum sen haklı çıktın, dönüşe geçse bile iyi marj yaptı neticede al sat yapan iyi kazandı

6. Elinde olana bol kazançlar umarım çıkış devam eder hissesi olan kazanır kısmet bu işler

7. http://www.aksam.com.tr/ekonomi/davu...z/haber-581684

linkte doğtaş'ın patronuyla yapılan röportaj haber var.bu seneye dair doğtaş ile ilgili herşey bu röportajda var.okumanızı tavsiye ederim.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!

8. http://www.konutveyapi.com/m/?id=1724

Doğtaş Kelebek Mobilya % 41 büyüdü

Doğtaş Kelebek Mobilya, 2017 yılının ilk çeyreğinde sektör ortalamasının çok üzerinde bir büyüme gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıla göre ilk üç ayda yüzde 41 büyümeye imza atan şirket, 2017 yıl sonu büyüme hedefinde de benzer bir başarıyı yakalamayı hedefliyor.

Doğtaş Kelebek Mobilya CEO’su Ersin Serbes ilk üç ayda yakalanan başarıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıl, sektörel deneyimi çok uzun yıllara dayanan güçlü bir ekiple yeniden yapılandık. Yılların verdiği birikim ve uzmanlığımızı ustalıkla yansıttığımız tasarımlarımızı müşterilerimize uygun koşullarda sunmanın gayretindeyiz. Tasarım ve trendler konusunda öncülük etmek, müşterilerimizle bir araya geldiğimiz tüm temas noktalarımızda onlara iyi bir deneyim sunmak bizim için her zaman çok önemli. Yenilenen ürün portföyümüz, hem Doğtaş hem Kelebek Mobilya’da yenilemeye başladığımız mağaza konseptlerimiz, satış sonrasında da fark yaratan uygulamalarımızla önümüzdeki günlerde mobilya perakendeciliğinde adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz. Geçen ay Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından layık görüldüğümüz “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü†de ne kadar doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor.â€

2017’de Doğtaş Kelebek olarak güçlü bir büyüme hikâyesi yaratacaklarına değinen Serbes, sözlerini şöyle tamamladı: “İlk üç ayda % 41’lik bir büyüme gerçekleştirdik. Bu büyüme oranı sektör ortalamasının çok çok üzerinde. “41 kere maşallah†diyoruz. Global pazardaki konumumuz her yıl güçleniyor. İhracata yönelik çalışmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz. Düzce'de bulunan fabrikamıza yaptığımız yatırım bitmek üzere, bu sayede üretim kapasitesini artırıyoruz. Yatırımlarımız da devam edecek. Bu yılsonunda ilk üç ayda yakaladığımız büyüme oranlarıyla paralel büyüme gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.â€

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yataş'ı takip edenler bilir. zamanında 3,40'dan yakalamış ve forumda dostlarla hem seviyeli muhabbet etmiş hemde güzel kârlar yazmıştık.umuyorum ki burada da benzer bir ortam olur ve hepbirlikte kazanırız.benim bu haberlerden görebildiğim kadarıyla patron şirkete dair hiçbir haberi piyasadan gizlemeyerek yükselişi dolaylı da olsa destekliyor gibi görünüyor.bence olması gerekende bu zaten.malesef her şirket böyle değil.halka açık bir şirketsen haber gizlemeyeceksin arkadaş.patronun bu pozitif tavrı da benim doğtaş hissesi almamda etkili oldu.umuyorum ki % 41'lik ilk çeyrek büyüme kâr olarakda görünür olacaktır.bu yükseliş hareketinde bilanço beklentisininde etkili olduğunu düşünüyorum.saygılar selamlar.YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR! !!

Sayfa 21/963 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •