Sayfa 21/215 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1719 madde; 161 - 168 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1. Şirket mı satılıyormuş

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sacma sapan gereksiz yorumlar yazip yer kaplamasan .... diye özelden yazmış terbiyesizin birisi bana. Buradan da açıkça yazayım. Delilikle terbiyesizliğin uç noktalarından birisinde gezindiğin belli. Tanımadığın birisine bu üslüpta yazmak başka bir şeyle açıklanamaz. İnsanda arlanma utanma olur. Burası herkese açık bir forum. Seviyesizliğin alemi yok. Haddini bilmeyene haddi bildirilir.

3. Şaka gibi ya. Adam bana ayar vermeye çalışıyor ve terbiyesizliğin sınırlarını zorluyor.. Saçma sapan yazıp yer kaplama demiş ama kendisinin bir tane ne bilgi paylaşımı, ne grafiği, ne yorumu var bu yeni topik boyunca. Delirmiş bu insanlar.

Arkadaşlar bu haber sonrası hissenin yarın tavan olması gerekmiyormu akkardanın satışı boşsa nın satışı anlamına gelmiyormu yönetim kurulu değişeceğinden çağrı zorunluluğu doğar akkardan da fiyat tespitinde bossa nın güncel arsa değerleme raporları yapılır bir fiyat çıkar buda çağrı fiyatı olur zaten şirketin %95 i akkardanın çağrıda sorun çıkmaz çalıştığım şirketin araştırmasına sorduğumda 4 ay evvel bir raporda yaklaşık 250 mil dolar değer biçilmiş buda 8 tl eder Yatırım tavsiyesi değildir

Hayret şimdi gördüm haber seans içinde gelmiş

6. Şu aşamadan sonra kimin teklif vereceği önemli. İnş büyük bir firma alır şirketi. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmet79 Yazıyı Oku
    Şu aşamadan sonra kimin teklif vereceği önemli. İnş büyük bir firma alır şirketi. Ytd

Teklif konusu uzun süreli olacağından sipek hissedeki baskısına devam edebilir.Alım için buraların pahalı olduğunu aşağılardan fırsat vereceğini düşünüyorum.405-417 kapısını kırması kolay değil bugünlerde patronunda gücü yetmez.

Iphone 6s

8. Satış haberi

Alıntı Originally Posted by Ahmet79 Yazıyı Oku
    Şirket mı satılıyormuş

Tekstil sektorumde 30 yıllık iplik üreticisi Oguzlar tekstile satışın gerçekleştiği konuşuluyor. Bossayı denim liginde ilk sıraya tekrar getirir deniliyor.
    Bugun yarın açıklama gelir.

Bı durumda hisse çıkar mı yoksa önceden hisse alanlar bu haber ile kar satışları mı yapar ?

Sayfa 21/215 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •