Sayfa 210/377 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 3015 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Hisse net ceza veriyor ama ��
    170 deyken bu hisse 5000 olacak demiştim eskiler bilir ama yeniler bilmez beni.

Konya stoklar konya merkezdeki arsa karton 11 tavan çekmiş bedelsiz gelince

Artık benim hesap makinem yetmiyor konyadaki fiyatı
    Ama yeni geleceklere de artık konya alın demem
    Beklenti alınir gerçek satılır borsada bedelsiz açıklanınca bakarsın satış da gelebilir.

Yeni arkadaşlar için ucuz kalan bir şirket diyebilirim
    Akfen gyo
    Patron 30 milyon hisse sattı bilanço açıklanınca 540 dan patron 54 trilyon kazanmış

Eee bize ne akfenden diyenlere
    Şirket 1300000 ödenmiş sermayesi var 6 ayda 2 katı kar açıkladı.6 ayda
    Pd dd 0.6
    Fk.1.5 yani paranı 1.5 yılda geri veriyor

Bu arada 20 milyon avro borç vaktinden önce ödenmiş
    Büyük balık ise bodrum da villalari sonbahar da satılıga çıkıyor.herhalde milyon dolara satılır oradaki villalar satilmaya başlayınca hareket başlar büyük ihtimalle.yilbasina kadar almak mantıklı olacak.
    Şirket çok ucuz kalmış durumda
    Peker GYO 1 TL den 17 ye çıktı birkaç senede

Diğer gyoar falan uçtu kaçtı

Kalın saglicakla konya ya selam olsun.
    Beni yalalnci çıkarmayan tahtaciya patrona işçiye hatta macrona bile gönül borcu olarak teşekkürler
    Hocam sen 5000 dediğinde THY 10, pegasis 39 LT di
    Konya dan yeteri kadar ağzımız yandı. Yeni kağıtla Yeni maceralara hiç gerek yok

Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Hocam sen 5000 dediğinde THY 10, pegasis 39 LT di
    Konya dan yeteri kadar ağzımız yandı. Yeni kağıtla Yeni maceralara hiç gerek yok
    Üstad ben bilirim demedim zaten
    3 havaalanı kime yaradı Thy ve Pegasus a
    Aklını kullanan kazandı
    RTA vardı mesela 2 TL den 70 e gitti aralıksız fiyatlar karışabilir çok kazandırdı hikaye neydi herkes test olacak diye

Akfen niye dendi mesela 6 ayda 2.6 milyar TL para kazanmamış adamlar para basmış.gelecek sene bu 5.2 2025 de 10.4 2026 da 20.8 milyar 2027 de 40.16 şeklinde gidecek.
    5 6 yıl tutarsaniz konya çimento 25 30 misli gitmiş akfen de 25 misli gitse 100 tl eder.
    Pd dd si fk si çok güzel.yeni şirketlerden biri
    Köklü bir holding var arkasında
    Tabi ki de borsada bütün hisseler kazandırır kimisi kaybettirir kimisi de yatay seyreder yıllarca.

Ben konya çimento gibi şirketleri tespit eder arkadaşlara paylaşırım hedef fiyat da uçuk oluyor doğal olarak ama ben de bugün al yarın 30 kat gidecek demedim zaten

Kalın sağlıcakla
    Konya çimento ya gelince çok sağlam şirket tabikide borsa kotuyken kazandıracak halı yok.ama geldiği yeri herkes görüyor ve nereye gidecek kimse kestiremez şu noktada 1 lot dahi kimse satmaya yanaşmaz
    Ytd

3. Konya özelikle pandemi sürecinden bu yana piyasa koşullarına uyum sağlamadı Bir çok hisse uzaya çıktı bu hep baskılandı haliyle yatırımcıları tarafından hep beklenti devam etti umarım önümüzdeki dönemde bu beklentilere cevap verir

Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Konya özelikle pandemi sürecinden bu yana piyasa koşullarına uyum sağlamadı Bir çok hisse uzaya çıktı bu hep baskılandı haliyle yatırımcıları tarafından hep beklenti devam etti umarım önümüzdeki dönemde bu beklentilere cevap verir
    Şirket 1 kuruş temettü vermiyor
    Diğer çimentolar ise bankor

Bedelsiz de hatta bedelli de vermiyor
    Cimsa bile sermaye artırımı yapıyor

11 vilayet zarar gördü veeee İstanbul da kendtsel dönüşüm deniyor

Şehir icinden taşınmasi gerekir öyle bekliyor

Sermayesi az olunca nazlandikca nazlaniyor ne yazikki bu da yatırımcıyı kızdırıyor ama bakınca THY Pegasus Tüpraş kadar da olmasa onlar kadar kazanç sağlamış.
    Bug8n alayım yarin köşeyi dönerim şeklinde bir hisse değil bu.5 10 sene bekleyen kişiler var.filmin sonunu görmek isteten

5.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku

Sermayesi az olunca nazlandikca nazlaniyor ne yazikki bu da yatırımcıyı kızdırıyor ama bakınca THY Pegasus Tüpraş kadar da olmasa onlar kadar kazanç sağlamış.
    Bug8n alayım yarin köşeyi dönerim şeklinde bir hisse değil bu.5 10 sene bekleyen kişiler var.filmin sonunu görmek isteten
    Aynen öyle sevgili honky..
    Seneler önce sen bu rakamları verirken inanmayanlar bile vardı.

Umarım burada 15 yıldan sonra filmin sonunu görmek nasip olur...

6.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku

Ben bu hisseyi 130 /400 tl aralığında bir kaç kez alıp satmıştım hiç takibimden çıkarmadım
    360 /1000tl aralığında imkanım oldukça aldım Şubat hareketinde zirvesi olan 5050 yi gördüğünde trade yapayım dedim yapmadım geri 2000li rakamlara geldiğinde yine alım yaptım kısa vadede köşeyi döneyim diye hiç düşünmedim 😀 25 yıldır borsa ile ilgilenen biri olarak Bfren ve Konya her nedense ilgimin bitmediği iki hisse zaman insana tecrübe ve bilgi kazandırıyor borsada çok sabırlı biriyim borsayla ilgilenen ky arkadaşlara sabır bol kazançlar dilerim yazdıklarım tavsiye olmayıp sadece beni bağlar saygılarımla

Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Ben bu hisseyi 130 /400 tl aralığında bir kaç kez alıp satmıştım hiç takibimden çıkarmadım
    360 /1000tl aralığında imkanım oldukça aldım Şubat hareketinde zirvesi olan 5050 yi gördüğünde trade yapayım dedim yapmadım geri 2000li rakamlara geldiğinde yine alım yaptım kısa vadede köşeyi döneyim diye hiç düşünmedim 😀 25 yıldır borsa ile ilgilenen biri olarak Bfren ve Konya her nedense ilgimin bitmediği iki hisse zaman insana tecrübe ve bilgi kazandırıyor borsada çok sabırlı biriyim borsayla ilgilenen ky arkadaşlara sabır bol kazançlar dilerim yazdıklarım tavsiye olmayıp sadece beni bağlar saygılarımla
    Hey ağzınıza sağlık üstad
    Sağlam şirketler her daim kazandırdi ve kazandıracaktır
    Konya artık 2023 bitmeden bedelsizi açıklamalı ve bölünmelidir

8. Allah korusun bahçesinden siyah dumanlar yükseliyor inşallah kötü bir durum yoktur.

Sayfa 210/377 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •