Sayfa 210/325 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 2599 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Alman turistleri bir görün siz
    1 mark bahşiş verir onu da vermek istemez
    En bonkör millet Türk milletidir.acimaz verir bahşişi
    Beleş diye hayvan gibi bira içerler ama tatil yerinde. Öküz, deve halt etmiş. Hollandalısı da öyle. İngilizi hele poğaça kuyruğunda adam öldürür. Ulan hiç mi hayanız yok nedesin Hayaları bu. Salla gitsin. Gözde fazla büyütmeye gerek yok avrupalıyı.

Bu bağış neyin nesi
    Kimin fesi
    Tüm sirketlerin var hemen hemen
    Ortak spk ya göre dağıtım tablosuna bak görürsün 29.9 milyon bağış!! Belçikalılar ses etmemiş ilginç.

Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ortak spk ya göre dağıtım tablosuna bak görürsün 29.9 milyon bağış!! Belçikalılar ses etmemiş ilginç.
    Yok konu o değil
    Kime yapılıyor bu bağışlar

Yok konu o değil
    Kime yapılıyor bu bağışlar
    Muhtemelen sabancı vakfına yada üniversiteyedir.

Adamlar 10 liralık kağıdın 85 kuruş temettüsünü beğenöediler de 222 liralık fort otonun 8.5 tl tenettüsüne bayıldılar. İlginç

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Pasta börek çay faslına geçtiler herhalde kahkalarla... Saat 2 de toplandınız. Bi kapa haber atın da.
    ben katıldım.
    Su ve maske verdiler. 5 yatırımcı vardı toplamda.
    10 dk geç girdik diye söz hakkı vermediler. Off the record bağışla ilgili serzenişimizi CFO'ya ve yatırımcı ilişkilerine iletttik.
    KAP meselesine gelince, kanununa göre bildirim zorunluluğu içermiyor. Belçikalı ortağın Veto hakkı devri ile ilgiliymiş.
    Ayrıca genel kurulda yatırım portföyünü muhazafakar yönetildiği ile ilgili tutanağa E-Gk'dan bir arkadaşımız işlettirdi. O da takip ettiğimiz bir konuydu.
    1 yatırımcı söz aldı. Övgüler falan derken hissenin performansının daha iyi olması gerektiğini söyledi. Haluk Dinçer'de spekülatif hareketlerle ilgilenmediklerini söyledi. Yatırımcı ilişkilerine sözü verdi , o da aracı kurumların %20-%30 yukarı potansiyeli işaret eden raporlarının olduğunu belirtti.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

7. Şuan tek olumlu gördüğüm islem hacmi. Sabirla bekliyorum.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    ben katıldım.
    Su ve maske verdiler. 5 yatırımcı vardı toplamda.
    10 dk geç girdik diye söz hakkı vermediler. Off the record bağışla ilgili serzenişimizi CFO'ya ve yatırımcı ilişkilerine iletttik.
    KAP meselesine gelince, kanununa göre bildirim zorunluluğu içermiyor. Belçikalı ortağın Veto hakkı devri ile ilgiliymiş.
    Ayrıca genel kurulda yatırım portföyünü muhazafakar yönetildiği ile ilgili tutanağa E-Gk'dan bir arkadaşımız işlettirdi. O da takip ettiğimiz bir konuydu.
    1 yatırımcı söz aldı. Övgüler falan derken hissenin performansının daha iyi olması gerektiğini söyledi. Haluk Dinçer'de spekülatif hareketlerle ilgilenmediklerini söyledi. Yatırımcı ilişkilerine sözü verdi , o da aracı kurumların %20-%30 yukarı potansiyeli işaret eden raporlarının olduğunu belirtti.
    Teşekkürler ortak. Tutanağı okudum.

Sayfa 210/325 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •