Sayfa 210/337 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Sean i ci kap yasak ama bilanco iyi allaha sukur namuslu i patronlarimiz var nsallah 12 tl gecmezde 2 milyonluk mal alirim allah izin verirse

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    12 olurmu sizce bu hafta.2 milyonluk mal alırsanız bı tavan cektirirsiniz böyle sığ bı hissede.

2. Valla emin olun yuzde 3 olmaz benim amacim duruts insanlara ortak olmak en az 1 yil

3. Ne kadar durust oldumu herkes gorecek

4.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Valla emin olun yuzde 3 olmaz benim amacim duruts insanlara ortak olmak en az 1 yil

bazen 5 mılyonluk işlem oluyor bazen 10 mılyonluk işlemle tavan oluyor.yaparsınız belki ayrıca neden erken davranmadınızkı madem almak ıstıyodunuz.son olarak eskıden kap seans içi gelırdı sanki oyle hatılırlıyorum artık gelmıyormu .

5. Sayın joker desteklerinizi bekliyoruz inşallah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
     Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Sean i ci kap yasak ama bilanco iyi allaha sukur namuslu i patronlarimiz var nsallah 12 tl gecmezde 2 milyonluk mal alirim allah izin verirse

Bu tahtada 2 milyonluk mal adığın zaman enaz 2 yıl beklemeyi göze alacaksın.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7. İkinci paragraf bana cevaben yazılmış sanki, olsun bu da güzel hayrılır olsun. şimdi sıradaki haberimizi bekliyoruz.

Üretim tesisimizin çatısına kurmuş olduğumuz,Güneş Enerjisi Santrali (GES) için Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü'nün "Tesis Kabul" aşaması ve TEDAŞ'ın "nihai kabul" aşamaları tamamlanmıştır.

20.07.2020 tarihinde yapmış olduğumuz açıklamada, güneş enerji santralinden üretilen elektriğin öz tüketimde kullanılmaya başlandığı belirtilmiştir. İlgili tarihten bugüne kadar gerçekleşen elektrik üretim ve tüketim verisi göz önüne alındığında, ges tesisimizin fabrikamızın tüm elektrik ihtiyacının yaklaşık %60'ını karşılayacağı hesaplanmaktadır, dolayısıyla üretilen elektriğin tamamının öz tüketimde değerlendirileceği gözükmektedir.

Ayrıca güneş enerjisi santralinin ilk devreye alındığı temmuz ayından, bugüne kadar 986.245 kwh elektrik üretilmiş olup tamamı fabrika tüketiminde kullanılmıştır. Söz konusu tüketim miktarının ekim ayı Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi elektrik tarifesine göre parasal değeri yaklaşık olarak 543.000 TL'dir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    İkinci paragraf bana cevaben yazılmış sanki, olsun bu da güzel hayrılır olsun. şimdi sıradaki haberimizi bekliyoruz.

Üretim tesisimizin çatısına kurmuş olduğumuz,Güneş Enerjisi Santrali (GES) için Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü'nün "Tesis Kabul" aşaması ve TEDAŞ'ın "nihai kabul" aşamaları tamamlanmıştır.

20.07.2020 tarihinde yapmış olduğumuz açıklamada, güneş enerji santralinden üretilen elektriğin öz tüketimde kullanılmaya başlandığı belirtilmiştir. İlgili tarihten bugüne kadar gerçekleşen elektrik üretim ve tüketim verisi göz önüne alındığında, ges tesisimizin fabrikamızın tüm elektrik ihtiyacının yaklaşık %60'ını karşılayacağı hesaplanmaktadır, dolayısıyla üretilen elektriğin tamamının öz tüketimde değerlendirileceği gözükmektedir.

Ayrıca güneş enerjisi santralinin ilk devreye alındığı temmuz ayından, bugüne kadar 986.245 kwh elektrik üretilmiş olup tamamı fabrika tüketiminde kullanılmıştır. Söz konusu tüketim miktarının ekim ayı Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi elektrik tarifesine göre parasal değeri yaklaşık olarak 543.000 TL'dir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
    sıradakı haber nedir.dışarı elektırık satabılır demıstınız ama bunlar elektırıgın kendılerıne anca yetecegınden bahsetmış.ve tepkı olarak yıne 10 altına saldı bu haber sonrası.

Sayfa 210/337 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •