Sayfa 211/269 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Yukardaki haberin altındaki linki açıp inceleyebilirsiniz y t d

Nedense sise guruplarinin su durumlari, uzun sure sonra bana guven hissi verdi. Bu hisselerde baskilama oldugu asikar. Artik bitmis gibi. Satanda neredeyse bitti. Haftaya cok farkli olacakmis gibi hissediyorum. Suan grafikte kulpun tabanini yaliyor gibi duruyor zaten. Bir umut bakalim. Ytd.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aracı kurumunuzu arayıp "trkcm niçin bu fiyatlarda?" diye sorduğunuzda
    "Efendim ayrılma hakkı 3,47 o yüzden.." diye edilgen bir cevap alan var mı?..
    Varsa o kurumun ve o kişinin liyakatini epey sorgulamanız gerekir kanımca..

4. Herkese selamlar.. uzun zamandır tüm yazılanları takip ediyorum, herkes elinden geldiğince katkı sağladı sağolsun, şunu öğrenmek isterim, hemen bugün 3.47 rakamından ayrılma hakkım varmı, var ise izlemem gereken yol nedir.. bilgilendirirseniz çok sevinirim.. syg..

5.  Alıntı Originally Posted by banki Yazıyı Oku
    Herkese selamlar.. uzun zamandır tüm yazılanları takip ediyorum, herkes elinden geldiğince katkı sağladı sağolsun, şunu öğrenmek isterim, hemen bugün 3.47 rakamından ayrılma hakkım varmı, var ise izlemem gereken yol nedir.. bilgilendirirseniz çok sevinirim.. syg..
    Şuan ayrılma hakkı yok. Spk onaylaması lazım. Genel kurul yapılması lazım. Şerh koymanız lazım. 3-4aylık süreçten bahsediyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by Kazanmayageldim Yazıyı Oku
    Şuan ayrılma hakkı yok. Spk onaylaması lazım. Genel kurul yapılması lazım. Şerh koymanız lazım. 3-4aylık süreçten bahsediyoruz.

Çok teşekkür ederim bilgi için sağolun..

7. Içimizden geçen kelimeleri buraya dokemiyoruz..

Ulan Isbankasi ...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 211/269 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •