Sayfa 211/865 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 6918 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Mynet te Dede diye biri türedi habire hisseyi kötülüyor.Adam resmen takmış durumda...

Bugün için yorumlarınız nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by keremalemdar Yazıyı Oku
    Mynet te Dede diye biri türedi habire hisseyi kötülüyor.Adam resmen takmış durumda...

Borsada beklenti alınır gerçekler satılır dostum.. Şimdi bu dava yüzünden beklenti alındı ( satış yönünde alındı).. Bugün dolar ve euroya baktığım zaman sanki bu teori gerçekleşecekmiş gibi duruyor.. Ama piyasalar ne tepki verecek bakalım.. Zaten kaç günden beri testere piyasası hakim.. Yani bugün olurda artı yaparsa piyasalar yarın da artı olacağı anlamı taşımıyor. Zarrap konuştukça yüzümüz kızarıyor.. Heybesindeki ağır karpuzları daha piyasaya çıkarmadı.. Umarım tüm olumsuzlukları piyasa fiyatlamıştır.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by keremalemdar Yazıyı Oku
    Mynet te Dede diye biri türedi habire hisseyi kötülüyor.Adam resmen takmış durumda...

ky ya sattırıp aşağıdan alma derdinde birisidir...yoksa almayacaksa neden bu kadar çaba harcasın...ne yazık ki kendi kazançlarını başkasının kayıp etmesinde arayan kötü niyetli çok kişi var...ona pek önem vermemek lazım...son bir kaç gündür banvitin nasıl bir seyir izleyeceğini zaten yorumlarımda belirmişim...dikkatli okursan görürsün...

kısada hala da bir şey diyemiyoruz ama orta ve uzunda banvit güzel çıkış yapacak görünüyor...trade yapmayı bilmeyenler kademeli alışlar yaparak ve sabır ile tutarak iyi kazanacaklarına inanıyorum...trade yapıp lot sayılarını artırabileni ben tebrik ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. endeks konusunda ise düştüğünden beridir nedenin zarrap mahkemesi olduğunu söylüyordum...mahkemede isimleri söyledikten sonra ,özelikle de reisin ismi geçtikten sonra kötü beklenti gerçekleşeceğinden borsanın olumluya dönmesini bekliyorum...son bir kaç günde bu fikrimi söylemiştim...tahminlerime göre durum bundan ibaret olacak....

itiraflardan herkesin yüzü kızarır tabi herkesin bunlardan haberdar olması mümkün değil...basın ve yayının %95 i bir partiye bağlı iken ve zıt bir şey söylemeye korkar iken bunlardan haberdar olmak çok zor...en kolay ve en etkili savunma tüm bunlar kumpastır demektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. THaberin amda hissenin yükselişine denk gelmesi yazık oldu...Tavana giderken bozuldu...Haber bir hafta sonra çıksaydı hisse bugün iyi yerlerdeydi....

6. endeks artıyo bu düşüyo.. nedendir ?

edit: inerken de yükseliyor..

edit 2: açılışta tam bi sevindik,yine elimizde patladı.. düşüyor durduramıyoruz

7. Endeksten fazla artmıştı en son.

8.  Alıntı Originally Posted by pentagr Yazıyı Oku
    endeks artıyo bu düşüyo.. nedendir ?

edit: inerken de yükseliyor..
    CITInin elindeki lotlar bir bitse.. Yükseldikçe kafasına basıyor

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 211/865 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız