Sayfa 211/807 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 6453 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. tahtada yatırım finans ve oyak alıcı, tüm malları bu 2 kurum alıyor..

2. Buhaftanın flası van gıda ve berkosandı yanıltmadı .Ytd

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    sayın BJKcoccinella senin tabloda berkosan 6 yesili yakalamış, bende bu gün zor bir karar verdim elimdeki son berko larıda satıp soda aldım gerçi soda da
    4 yeşili yakalamış, ben tekrar berkosanı düşünecegim. Bizim sayfaya tabloyu taşıdıgın içinde teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    sayın BJKcoccinella senin tabloda berkosan 6 yesili yakalamış, bende bu gün zor bir karar verdim elimdeki son berko larıda satıp soda aldım gerçi soda da
    4 yeşili yakalamış, ben tekrar berkosanı düşünecegim. Bizim sayfaya tabloyu taşıdıgın içinde teşekkürler.
    Rica ederim Hasan abi. Benim için zevk. Sizleri takip etmek ise apayrı bir zevk. Başarılar...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Rica ederim Hasan abi. Benim için zevk. Sizleri takip etmek ise apayrı bir zevk. Başarılar...
    biliyorsun ben küçük miktarlı al-sat lar yapıyorum onun için sık hisse degiştiriyorum,Benim gözdeler arasında soda ve cemtaş var. Birde dmsaş var ama onda şu anda zarardayım beni oraya hapsettiler.Berko da benim baktıgım indikatörlerde al da yalnız çok sert yukarı dönüş yaptı. Hayırlısı bakalım, sanada bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    biliyorsun ben küçük miktarlı al-sat lar yapıyorum onun için sık hisse degiştiriyorum,Benim gözdeler arasında soda ve cemtaş var. Birde dmsaş var ama onda şu anda zarardayım beni oraya hapsettiler.Berko da benim baktıgım indikatörlerde al da yalnız çok sert yukarı dönüş yaptı. Hayırlısı bakalım, sanada bol kazançlar.
    BRKSN HAFTALIK

Haftalık kapanış itibarı ile belirlediğimiz bant seviyelerinin arasında kapanış yapmış. Kapanış ayrıca bant üstünde. MACD pozitif bölgede istenen şartların tamamı karşılanmış.

BRKSN AYLIK

Anlatmağa gerek yok görüyorsunuz? Aylık MACD bile hisse fiyatının yukarı çekileceğini gösteriyor.

Bende yok, elinde olanlara şans dilerim...

Sayfa 211/807 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •