Sayfa 212/499 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. 5,90 Tavan oldu

2. Belediyeye davanın açılması çok güzel bir gelişme. Buna benzer örnek İstanbul da bir kaç inşaat firması belediyeye dava açmıştı ve kazanmışlardı. Telafuz edilen rakamın bir başlangıç olduğunu düşünüyorum. Fazlasına ilişkin haklarımızın saklı olarak bu davanın açıldığını düşünüyorum, Kemal bey in gazetede çıkan yazısındaki rakamın en az 5 katını talep edicektir. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Belediyeye davanın açılması çok güzel bir gelişme. Buna benzer örnek İstanbul da bir kaç inşaat firması belediyeye dava açmıştı ve kazanmışlardı. Telafuz edilen rakamın bir başlangıç olduğunu düşünüyorum. Fazlasına ilişkin haklarımızın saklı olarak bu davanın açıldığını düşünüyorum, Kemal bey in gazetede çıkan yazısındaki rakamın en az 5 katını talep edicektir. YTD
    Biz yatırımcılar da mevcut fiyatın en az 10-20 katını talep ediyoruz ve alacağız.

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    X yüz mi

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abi aldınız mı

5. Maşallah güzel hareketlerin başlangıcı olsun inşallah.

6. Görünen o ki artık hisseler kıymet bilenlerde. 3,70-4.00 bandında bezip umutsuzluğa kapılanlar büyük ölçüde hisselerini sattılar. Yeni alıcılar garaja çekti.

İki gün üst üste tavan kapattığını hatırlamıyorum.
    Dolayısıyla bugün için 6,50-7,00 bandı makul bir rakamdır benim için.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi aklını kullanarak yatırım kararı alsın.

7. olması gereken yerde.dedık fazla hızlı kosma çelme takarlar dıye.oldu sonunda...

8. https://www.hurriyetemlak.com/izmir-...ka/45363-92707

ALLAH KERİM

Evi olmayana ev...!!! arabası olmayana araba..!! parası olmayana para...!!!
    tabi ki birde vicdanı olmayana vicdan...!! ********lere de şeref ver Allahım VER...!!!

ALLAH KERİM OLUR ........

Sayfa 212/499 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •