Onemli Gunler Banner
Sayfa 212/329 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Bedelsiz onaylanmassa o zaman ayvayi yedik. Bu kadar niye bekletildi sıkıntı mı varki.

2. 718 bin lot invest az satınca böyle oldu. Bu hissenin piridir zaten invest az

ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Acaibamca Yazıyı Oku
    şişman kadın rahat durmuyor. illa oturacak. ytd
    bugünkü hareketine pek anlam veremedim doğrusu. silkeleme gibi pek durmuyor. mal dağıtma olsa beklenti henüz bitmiş değil çok daha yukarılardan verebilir. dünkü dip seviyelerine kadar verip tekrar kaldırdı. işlem hacmide epey arttı. bekleyip görelim bakalım.

4. Tahminim bedelsiz onaylamadi ve ele vermece

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Her kademede satiyor. Onay yoksa 5 li fiyatlar yolda. Ytd.

6. Nasıl bir pastadır bu? 1.9 milyon alıcı diğer kısmında. Elinde 2.6 milyon mal olan invest 2.3 milyon satmış. Muhtemelen 300 bin daha satacak. KY bu kadar almış olamaz değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7. Öğleden sonra kapanışa doğru 7.00 yaptırırlar yine anlaşılan 6.30 - 7.00 yi çok sevmişler ve bunu yapanda burada yazan biri aranızda yazan lardan bir tanesi neyin ne zaman düşeceğini ve yükseleceğini biliyor dakika dakikasına patron var aranız da burada yazanlardan bir tanesi bu şirketin sahibi

8.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Öğleden sonra kapanışa doğru 7.00 yaptırırlar yine anlaşılan 6.30 - 7.00 yi çok sevmişler ve bunu yapanda burada yazan biri aranızda yazan lardan bir tanesi neyin ne zaman düşeceğini ve yükseleceğini biliyor dakika dakikasına patron var aranız da burada yazanlardan bir tanesi bu şirketin sahibi
    şimdi ben kendimden işkillendim. valla ben değilim.

Sayfa 212/329 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •