Sayfa 212/373 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2977 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. ayrıca bu baskının benim nazarımda iki sebebi var.
    1- dediğim gibi alta verdiğini daha alttan almak
    2- olası yukarı hareketinde atlayanı bu fiyatları gösterek korkutup yanaştırmamak!

ytd.

2. Hocam pardon da hangi alttan verdiğini alıyor 0.91'den? Her gün bir öncekinden daha düşük ve şu an halka arz fiyatının yarısı bile değil. Hisse 0.50 lerden gelmedi ki. Alttan alabilir ama alttan verdiği falan yok.

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. kardesim burak altan almayi ben batmasindan korkuyorum !! cikan kagitlar dusuyorda bu niye dusuyor ciktida mi? 91 gordu borsa dusse kimbilir nerelere gelecek 1 ustu niye satmadik diye dogunecegiz!! ytd

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sirketi ariyorum her sey gunluk gulustan islerimiz iyi diyorlar hani kagitta niye goremiyoruz? bilmiyorum pehh !

5. Bu nasıl bir kağıttır, bizi düdüklemedikleri gün yok neredeyse.

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Akil yok bizdeki bole sacma bir sirkete yatirim yaptik!! borsa ciktiginda cikmayan dustgunde dipleri boylayan bir lanete bulastik akibeti brlli degil!! kol kesmedik tum bedeni kaybetmeden govde mi kessek yok mu bilgili tecrubeli biri!! ytd

7. Dibin dibi yoktur derler ama en azından daha da dip yapacaksa önce buralardan bir tepki verip 1,30 lara kadar ondan sonra daha aşağılara gitmesi gerekir ama endeks böyle iken bu kansızlar buna izin verir mi bilemiyorum.
    kuyas klgyo mrshl bu sıralar bütün kanı bozuk spekleri olan hisseler millete ecel terleri döktürüyor.
    evet bazı hisseler bu havaya rağmen yükseliyor fakat o hisselerde zaten sen ben düşükten almış olsaydık gitmezlerdi.

8. ya aslinda arada yuzde onluk tepkiler verdi biz degerlendiremedik lanet hisseyi!! sanki ucup gidecek zannettik haber akisina aldandik.dustukce aldik batik bir sirketi!! sonu nolcak kestremiyoruz!! ytd

Sayfa 212/373 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •