Sayfa 213/601 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 4808 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda Bist genelinde volatilite had safhaya çıkabilir... Zannediyorum ki, boğanın üstünde tutunamayan oyun dışı kalacak...

Burada... Aksen özelinde, kritik dediğimiz 75 cent seviyesini bile yol geçen hanına çevirdiler... Bu yüzden destek, direnç olarak referansım olmaktan çıktı diyebilirim... Şayet büyük bir trend dönüşü yaşanacaksa, sancısı da büyük olacaktır elbette...

Aşağı, yukarı sert dalgalanmalara hazırlıklı olmak lazım...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. 5.12 ye 600 bin lot satış koyuyorsa adam olacak demek ki.
    Son düzenleme : zagor; 25-08-2020 saat: 15:09.

3. Verin diyor bem alırım alırsın ama 8 TL benden

4. İnsan yatırım yaptığı şirketin hissesinin kaç liradan fiyatlandığını merak etmez mi etmiyor işte... O kıvama getirdiler yatırımcıyı.

5. Ahaaaaa devrede kestirdiler günü kapadık hayırlısı ile.
     Alıntı Originally Posted by kerkenez Yazıyı Oku
    İnsan yatırım yaptığı şirketin hissesinin kaç liradan fiyatlandığını merak etmez mi etmiyor işte... O kıvama getirdiler yatırımcıyı.

6.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Toplu oldugunu nereden çıkardınız ?

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hissenin %80 iki üç kurumdaysa bana göre topludur.Doğrudur yanlıştır bilemem.

7. Şu an 32% si zaten yabancida. Ki bir ay önce 40% idi . Dua edelim de daha fazla satmasın. YTD.
     Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Hissenin %80 iki üç kurumdaysa bana göre topludur.Doğrudur yanlıştır bilemem.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

8.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Şu an 32% si zaten yabancida. Ki bir ay önce 40% idi . Dua edelim de daha fazla satmasın. YTD.

%32 nereden çıkardınız.? % 13 civarı diye biliyorum.

Sayfa 213/601 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •