Sayfa 213/338 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 2702 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. arkadaşlar bu aracı kurumların verdiği fiyat hedefleri ne yazık ki datagatenin bellini büküyor...en küçük direnişte hemen satıyorlar..satanların çoğu da indekse geçiyor ki bu her iki hissenin davranışlarından da belli oluyor..bence piyasa ile inatlaşmamak lazım..dostlar burada söylemedim ama bu hali görünce son olarak aldıktan sonra mecbur tekrar sattım...

eğer üçüncü bölge haberi yakın ise o vakit tekrardan agresifleşebilir onun dışında şu anda şartlar indeksten yana görünüyor...şu anda elimde yok ama uygun gördüğüm anda tekrardan alabilirim..sattığım her hisse tekrardan alım hedefimdedir...bilanço yönünden indeks daha avantajlı görünüyor...sanırım o yüzden bir çok kişi ona geçtiler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. PASTA.. (Belki merak eden olur ?!)
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

3. Bdedigimiz gibi iyi bilancolu indes dgate pariteleri yapildi ve bugun indes koparilarak dgate de mal verildi. Ben 8.10indes ört ile dgate 5.7 ört gene pair trade yaptık. Son çeyrek dilim indesimi 9 civarı degisecegiz.Ama suan karşılıklı grafik diplerine gelmek üzere. Bu hafta indes bilanço beklentisi ve raporlar eşliğinde 10 civarı yapar ve bence dgate de kayıtsız kalmaz. Dgate de zaten bilanço beklentileri kötü. Olurdu biraz iyi gelirse direk 7 ye atarız. Dgate de hareket daha seri olur.
    Ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. arkadaşlar datagatenin son günlerdeki kötü performansından dolayı ben blcyt hissesine fuul geçiş yaptım bu gün...umarım hem datagate yatırımcıları hem de blcyt hissesi yatırımcıları kazanır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Dgate grafik 5.55 al veriyor.oralara geldi Hareket 5.85 6.05 bandına olacak gibi. Mallara sahip çıkın. İndes te fena degil
    Ytd

6. Logo da kar fena değil. Bence dgate de fena aciklamayacak.tahminim çeyrekteki 5 mlyn. Daha üzeri rakamlar hisseyi hareketlendirir. Bakalım haftaya göreceğiz

7. 5.40 çıktım . 5.25 yada diğer ekuriye bakcam. En azindan orda bilanço ve değerleme iyi. Ama sahipler namuslu!!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by orbus Yazıyı Oku
    5.40 çıktım . 5.25 yada diğer ekuriye bakcam. En azindan orda bilanço ve değerleme iyi. Ama sahipler namuslu!!!!!

5.35 ortalamayla 20 bin daha aldım, 150 bin oşdu bakalım ne olacak, ya herro ya merro, nerdesin kekommmmmm....ytd....

Sayfa 213/338 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •