Sayfa 213/930 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. tlman otkar tmsan gerel kıpa vsvs hepsi bi ton para kazandı bu daha kademe çiziyor

sal aşağı az daha sal

amaaa
    ben yinede üç kuruş olsun bizim olsun diyorum
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2. az daha salarsa diğer kağıtlardan arakladığım helal parayla bi 30 daha sıkacağım

3. ne güzel ya işyat düşüyor çok mutluyum az daha alsak düşse az daha düşse yine alsak ve hep böyle düşse

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    En çok satıcı isyatırım mı olmuş sn.MedwiG

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    zihniyete bak ) unutma seninle birlikte alsatçılarda girecek kâğıda sen yine temettü beklicem derken bi bakmışsın gene 1 lerden cumburlop aşağı gelivermiş neden mi alsatçılar ve grafikçiler kâğıttan çıkacakta ondan.sonuç yine sil baştan ) millet malı götürrürken temettücüler bekle babam bekle neymiş kâğıdı çok olacakmış aga olsa nolur para etmedikten sonra.
    süper olur. keşke herkes satsa 10 kuruşa düşşe. hayallerim gerçek olur. ama nerdeeeee... 3 yılda %50 prim yapıyor bu kağıt. rezalet.. her düşsün de alalım diye beklediğimizde para kaybediyoruz. külliyen zarar...
    ayrıca sende kağıt yok, almayı da düşünmüyorsun... neden bu kadar önemsiyorsun alanları? zararı senden mi çıkıyor? bence sen de benim gibi düşünüyorsun düşşün istiyorsun almak için ... seni seni....

7.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    süper olur. keşke herkes satsa 10 kuruşa düşşe. hayallerim gerçek olur. ama nerdeeeee... 3 yılda %50 prim yapıyor bu kağıt. rezalet.. her düşsün de alalım diye beklediğimizde para kaybediyoruz. külliyen zarar...
    ayrıca sende kağıt yok, almayı da düşünmüyorsun... neden bu kadar önemsiyorsun alanları? zararı senden mi çıkıyor? bence sen de benim gibi düşünüyorsun düşşün istiyorsun almak için ... seni seni....
    ben kendimi size adadım sizi bilgilendirmek koruyup gözetmek tek asli görevim tabiki bende düşşsün de alayım diye bakıyorum ama bunu umarken yazdıklarımla sadece borsada olması gerekeni yazıyorumki şuanki durumda başından beri yazdıklarımı doğrular niteliktedir.bakın burası borsa burda 1 dakıka sonrasının ne olacağı belli olmaz bir bakmışsın kâğıt bir dakıka bile sürmeden tabana yapışmış yada tam terside olabilir ve düştüğü yerden kalkışı bu gibi kâğıtların baya bir meşakkatli oluyor bunu bu kâğıtta benden daha iyi biliyor olmalısınız. kağıt sadece temettü kâğıdıdır bu tip kâğıtlarda trade yapmak en iyisidir ben bunu anlatmak için yazıyorum . temettü temettü diye kendini yırtanlar zaten belli ama başkaları bu tuzağa düşmesin en azından para kazanmak isteyenler için söylüyorum.temettüyü bir sene beklemek büyük bir kayıp ve zarar grafiğine bakılarak işlem yapılsa senede 2 yada üç alsatla iyi bir kar yapılıp sonra tekrar temettü için alıp üzerine yatılması daha mantıklıdır.benim söylediklerim en mantıklısı ama sizlere ters düştüğü için kabul etmiyosunuz bir türlü. geçen sene 92 den aldım 94 e verdim ardından borsa düştü amerikayla sorunlar yüzünden o sıra 89-90 aralıgından aldım 99 dan sattım, şimdi ise temettüye kadar borsa birzdaha aşağı yuvarlansa 90 lardan yerine mişliyle koyacağım ve temettüyüde alıcam

8.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    ben kendimi size adadım sizi bilgilendirmek koruyup gözetmek tek asli görevim tabiki bende düşşsün de alayım diye bakıyorum ama bunu umarken yazdıklarımla sadece borsada olması gerekeni yazıyorumki şuanki durumda başından beri yazdıklarımı doğrular niteliktedir.bakın burası borsa burda 1 dakıka sonrasının ne olacağı belli olmaz bir bakmışsın kâğıt bir dakıka bile sürmeden tabana yapışmış yada tam terside olabilir ve düştüğü yerden kalkışı bu gibi kâğıtların baya bir meşakkatli oluyor bunu bu kâğıtta benden daha iyi biliyor olmalısınız. kağıt sadece temettü kâğıdıdır bu tip kâğıtlarda trade yapmak en iyisidir ben bunu anlatmak için yazıyorum . temettü temettü diye kendini yırtanlar zaten belli ama başkaları bu tuzağa düşmesin en azından para kazanmak isteyenler için söylüyorum.temettüyü bir sene beklemek büyük bir kayıp ve zarar grafiğine bakılarak işlem yapılsa senede 2 yada üç alsatla iyi bir kar yapılıp sonra tekrar temettü için alıp üzerine yatılması daha mantıklıdır.benim söylediklerim en mantıklısı ama sizlere ters düştüğü için kabul etmiyosunuz bir türlü. 90 dan aldım 99 dan sattım, temettüye kadar borsa birzdaha aşağı yuvarlansa 90 lardan yerine mişliyle koyacağım ve temettüyüde alıcam
    dün gerçekleşen .97 çok iyi fiyattı. daha aşağısını görebileceğini sanmam. .90 olsun alırım üstüne temettü alırım demek tüpraş 40 TL olursa alırım ya da aselsan 10 TL olursa alırım demek gibi. komik oluyorsun yani.

Sayfa 213/930 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •