Sayfa 214/292 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264 ... SonSon
Arama sonucu : 2333 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Hareket 4 liradan başladı, geri 4 liraya inmemesi için hiç bir sebep yok.

Hisse fiyati + ruchan fiyati = 4tl görebilir (2+2)

hatta ve hatta altini bile gorebilir.

Ben patronun yerinde olsam ruchani bedavaya bile dagitirdim.

Halkı yolmak varken niye kendim sermaye koyayım ki

2. siz neyin kafasını yaŞiyorsunuz a1 ve meksa 3 günde herbiri 2 milyon lira cebe indirdiler. Eğer sen rüçhanı % 10 cari fiyatın altına verirsen bu adamlarda rüçhanda senden alıp hissede kafana çakarlar. Eğer rüçhana bu kafayla vermeye devam edilirse a1 ve meksaya çarşambaya kadar bir 2 milyon daha kazandırırız. Patron basıyor filan bu nu bırakın kim niye hisseye satmıyorda rüçhana %10 aşağıya satıyor bunu sorun. Bu sayede rüçhan için spk DAN ONAY BEKLEYEN DİĞER HİSSELERİNDE HAVASI BOZULDU. YA BU OLAY BİZEDE OLURSA DİYE HERKES SATIYOR. rÜÇHAN AÇIKLAYAN KAĞIT AL GÜNLERCE PRİM YAPSIN KOLAY PARA KAZAN. BU RÜYA BİTTİ. GERÇEKLER HERZAMAN GÜZEL DEĞİLDİR.

3. Kimi hisse bedelli açıklayınca yükselir prim yapar, kimi bölündükten sonra.

Katmr bedelli sürecinde bölününceye kadar%200 yapmış,

şu anda yaşanan durum bu yükselişin düzeltme/hazmetme süreci,

sadece katmr değil herhangi bir hisse alırken neyi nereden aldığınıza bi zahmet bakın arkadaşlar, sonradan ağlamaktan iyidir..

is the average of five people around the human..

4. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/883505

Katmerci ailesine bak sen. İnsan gibi toplamamışlar hisseleri piyasadan.
    Anlaşıldı neden aşağı bastıkları sürekli. Katmerci soyadlı bütün ortaklar hisse topluyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,409
    ben size dedim değilmi bu iş piyasa bozucu eylemler niteliğinde olduğu için ailecek suç işliyorlar ama arkasını dayamışlar partilerine nasıl olsa bize kimse bişi yapamaz diye düşünüyorular bu adalet kılıncı elbet el değişir
     Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/883505

Anlaşıldı neden aşağı bastıkları sürekli. Katmerci soyadlı bütün ortaklar hisse topluyor.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/883505

Patronlar büyük miktarda hisse SATMIŞLAR.

T-1 günündeki hisse sayısının bedelli yani %190 oranında artması gerekirken , netice daha düşük gelmiş.

Hisselerinin bir kısmını satıp bedelliye öyle girebilmişler

Ayşe nurun 3,490 hissesi var. 6630tl yatirip ruchani cevirecekti. 10,120hissesi olacakti. Halbuki 8920hissesi var. Demek ki 1,200,000 hisse satmiş

Ismail.. 14900 var, 28300 bedelliden gelecek, 43200 olmasi lazimdi. Halbuki 34100hissesi var. Yani 9milyon hisse satmis

Ömer... 2400 varmis , 4600bedelliden gelecek. 7000 hissesi olacakken. 700de kalmis. Yani malının %90ini bosaltmis. Belki bedelli miktarini henuz yatirmamistir. Veya simdi satip son gun alttan alacaktir. Bilemeyiz

Yeni yatırımcılardan birisiyim. Gördüğüm şu ki; eskiden yeni yatırımcı iken BY olan traderlerden bazıları yeni yatırımcıları eleştiriyor.Doğru tüm patronlar Kent patronu gibi değilmiş, öğrendim. Hani derler ya; "Nohut tarladan şehre gelmiş kavrulup Leblebi olmuş.Şimdi de nohutu beğenmiyormuş" misali.

Anlıyorum ki, büyük hissedar şahıs ise KYyı hiç destekler tavır almayabilir. Büyük hissedarı tüzel kişiliği haiz şirketleri tercih edeceğim. Yine de katmerci tüm KYların (özellikle yeni yatırımcıların) kazancı bol olsun.YTD

Sayfa 214/292 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •