Sayfa 214/819 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 6552 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Arkadaslar burada kalp kirmaya, asiri iddialasmaya gerek yok. Fiyat caziptir diyen aliyor, degildir diyen satiyor ya da almiyor.
    Cok da detayli analiz etmeye gerek yok. Tabi ki zaman kim hakli kim degil gosterecek.
    Benzer volatil zamanlarda kafalar karisiyor haliyle. Herkesin kendine gore bir hesabi var.
    Buraya girip sadece bir sahis dedi diye full portfoy arti kredili mal alacak kisi var midir emin degilim ama varsa da yapmasin ya da aci bir tecrube ile bu hissede degilse baskasinda bedel oder mutlaka.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,942
     Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Tamda sana yakışan bir yazı Bravooooo.Umuma açık bir mekanda ucuz ucuuzzz abla gel vatandaş gel diye yazarken banane demiyorsun da, milletin vadesini önemse deyince mi banane diyorsun. Şu saatten sonra son yazışım sana lütfen sende bana yazma
    zaten cümlelerinden belli oluyor zekilik durumun. Papağan falan demişsin ya bana 45 gündür ucuz kelimesini kaç kere kullandın onu incele kimin nasıl papağanlık yaptığını gör emi hadi şimdi çarşın pazar olsun.

güle güle selametle git
    .
    zamanla görürüz kim haklı kim haksız
    o zaman gelir iki kelam edersin.

öyle her yazılana eyvallah diyeceğiz meydanı leş kargalarına bırakamıyoruz.
    tarihinin en büyük dört krizinden birinden geçiyor piyasa maliyet diyorsun 2.60 diyorsun.

senin paran tek sıkımsa otur bekle.ne edeyim sana 2.5 usd den mi aldın 5 usd den mi bilmiyorum ama burada bu fiyatlardan almamız neden seni deli ediyor. sende bunu açıklayamadım.

güle güle görüşmek üzere yolun açık olsun.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3. Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın beni yükselmez demiyorum.Ülkenin durumu şu an yükselmesine engel diyorum,malum papaz durumu,faiz ve dövizin durumu ortada 1 gün verdiğini 1 gün alıyor piyasa çok sulandı.Olası bir halkbank cezası tahtayı nerelere düşürür bilen beri gelsin.Bu yüzden ucuz değil diyorum acele etmeyin 10 kademe 20 kademe yukarıdan alın ama önünüzü gördüğünüzde alın.Abd ne yaptırım yapsam diye düşünürken halkbank olayı usd yi manipüle olayı varken bence girilmez mala.
    Her yükselişi ele vermek için kullanmadılar mı 2 aydır.bu rakamlarda 1 yıl hatta 2 yıl durabilir bunun bilincinde olsun alacak olan arkadaşlar yani ucuz diye atlamasınlar lütfen ( şu an için u-c-u-z d-e-ğ-i-l)

4.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın beni yükselmez demiyorum.Ülkenin durumu şu an yükselmesine engel diyorum,malum papaz durumu,faiz ve dövizin durumu ortada 1 gün verdiğini 1 gün alıyor piyasa çok sulandı.Olası bir halkbank cezası tahtayı nerelere düşürür bilen beri gelsin.Bu yüzden ucuz değil diyorum acele etmeyin 10 kademe 20 kademe yukarıdan alın ama önünüzü gördüğünüzde alın.Abd ne yaptırım yapsam diye düşünürken halkbank olayı usd yi manipüle olayı varken bence girilmez mala.
    Her yükselişi ele vermek için kullanmadılar mı 2 aydır.bu rakamlarda 1 yıl hatta 2 yıl durabilir bunun bilincinde olsun alacak olan arkadaşlar yani ucuz diye atlamasınlar lütfen ( şu an için u-c-u-z d-e-ğ-i-l)
    2008-2009 donemini belki hatirlarsin. Hisseler yerlerdeydi.
    Almak icin hic sebep yoktu. Hergun bir haber geliyordu.
    O gun gazete okumadan, haber dinlemeden, dinlese de etkilenmeden arcelik alabilen 40 kat, Sasa alan 150 kat, ben birsey bilmiyorum borsa neymis diyen adam bile sadece arabaya benzini kim uretiyor kardesim deyip Tuprs alsa 50 kat para kazandi.
    Bugun o gun mu, tabi ki degil, o gunler kimsenin konusacak hali yoktu. Ama deme o ki, herhangi bir hisse icin mukemmel alim ortami bekliyorsan muhtemelen dipten cok cok uzakta olursun ve ya alamazsin ya da alir ama satamazsin.
    Zaten bahsettigin riskler ve algi olmasa fiyat da burada olmaz. Yarin 1,5 olsa emin ol, korkacak ve suphelenecek 2 kati bilgi ve haber olacak piyasada.
    Ben bu filmi belki 100 kez gordum. Farkli donem ve hisselerde. Cogunlugun psikolojisi terste kaldi ise fiyat da uclara yakindir.

5.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    2008-2009 donemini belki hatirlarsin. Hisseler yerlerdeydi.
    Almak icin hic sebep yoktu. Hergun bir haber geliyordu.
    O gun gazete okumadan, haber dinlemeden, dinlese de etkilenmeden arcelik alabilen 40 kat, Sasa alan 150 kat, ben birsey bilmiyorum borsa neymis diyen adam bile sadece arabaya benzini kim uretiyor kardesim deyip Tuprs alsa 50 kat para kazandi.
    Bugun o gun mu, tabi ki degil, o gunler kimsenin konusacak hali yoktu. Ama deme o ki, herhangi bir hisse icin mukemmel alim ortami bekliyorsan muhtemelen dipten cok cok uzakta olursun ve ya alamazsin ya da alir ama satamazsin.
    Zaten bahsettigin riskler ve algi olmasa fiyat da burada olmaz. Yarin 1,5 olsa emin ol, korkacak ve suphelenecek 2 kati bilgi ve haber olacak piyasada.
    Ben bu filmi belki 100 kez gordum. Farkli donem ve hisselerde. Cogunlugun psikolojisi terste kaldi ise fiyat da uclara yakindir.
    Mükemmel bir alım sebebi aramıyoruz sayın alisutcu piyasa dengelensin diyoruz.Bahsettiğiniz hisseler sanayi hisseleri bankacılık değil Yapı kredi bankasından konuşuyoruz piyasa değeri 20 mlyr.olan bi bankadan 10 kat değil 1 kat kazanmak bile bana göre olağanüstü bir durum şu an için tabiki. Şu tabloda ne arçelik ne sasa nede tüpraş karşılaştırılabilir.Bana desenizki Ford otomotiv 15 lira olmuş. Piyasa dehşet kötü iflaslar olacak gözüm kapalı alırım Ford otomotivi ama bankacılık çok farklı aynı kefeye koymayın bence elma ile armut gibiler örneğiniz olmamış malesef.Yapı kredinin fiyatı iner 1 liraya piyasa değeride 8 mlyr olur o zaman dediğiniz gibi olabilir ama 20 mlyr değerinde olan bir banka için afaki fırsat şu an için gözükmüyor malesef.

6. ABD büyüme verisi 4.1 bekleniyormuş..

Trump da işareti çaktı 4 lü rakamlar süper olur diye..
    Bizim borsa sabahtan bi çoşku ..
    Her zaman ki de gibi dolara sabah 2-3 kuruş çaktılar..

Akşama büyüme rakamı ile dolar füzeler biz çökeriz diye düşünüyorum..(çok büyük sürpriz olmazsa diye de ekleyelim)
    Açık maçık o işlerde bezim olsa kesin açık yapardım buralardan..
    Endeks de short..

7. endeks yeşilden azıcık verse saniyesinde 5-10 kademe düşer.

8. endeks yabancı takas oranı..

logaritmik ykbnk

Sayfa 214/819 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •