Onemli Gunler Banner
Sayfa 215/996 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Sayın Üyeler,burada herkes yaşını başını almış belli bir olgunlukta,lütfen kişisel tartışmalarınızı özel mesaj yoluyla yapınız,gerçekten rahatsız edici olmaya başladı artık.......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tartışmanızı kimse merak etmiyor bu yüzden özelden yapın , hiç yakışmayacak sözler yazıyorsunuz ayıp oluyor ..
    8 aydır en ufak huzur bozucu ve de benden kaynaklı bir ayıplı durum var mıydı?

Bu adam bıraktığı yerden devam ediyor...

Ne yapmam gerektiğini bana söyler misiniz?

Niza çıkacakta, Mustafa bey burada dikeliyor tadı olmaz, silinen yazılardan konu bütünlüğünü kaybederiz.

Corona ilen devam edelim, nedir son durum?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by ryland Yazıyı Oku
    Bu ve bunun gibileri yazanan düşenen gerçekten insan olamaz..olmamalı..

Hayatımda ikinci kez ailemin sağlığı için bu kadar endişeliyim(yaşları var).. Konu siyasi vs. kısır mevzuların çok ötesinde benim için.. Dolar, altın vs gözümde değil.. izin alamıyoruz, evden çalışamıyoruz, sokağa çıkma yasağı olsun başka birşey istemiyorum bu ara..

herkes önlemini alsın bize birşey olmaz deyip, sağlıklı mutlu günler deyip bağlayan samimiyetsizliğe ayrı ayar oldum..

bize birşeyler olabilir, hepimize, demirden yapılmadık, o kolonya & el yıkaması bizi korur diyen kamillere nah korur diyorum..

neyse bizim milletimiz başa gelmeden anlamaz hiç bi haltı nasılsa..

Evet dolarcı ve altıncıyım, ama şuan da 7'ye vurdu çekti deseler umrum dışı...

İtibar puanı veremedim,aynen katılıyorum,koruyucu önlemlerle bir yere kadar,toplumun bir kısmı;bana bir şey olmaz mantığında olduğu sürece,şahsi önlem alan kısmı da ağır risk altında,umarım ülkemiz bu tehlikeyi en az hasarla atlatır...

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Niza çıkacakta, Mustafa bey burada dikeliyor tadı olmaz, silinen yazılardan konu bütünlüğünü kaybederiz.

Corona ilen devam edelim, nedir son durum?
    Marketler haftada 3 gün açılacak,duydunuz mu?

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    8 aydır en ufak huzur bozucu ve de benden kaynaklı bir ayıplı durum var mıydı?

Bu adam bıraktığı yerden devam ediyor...

Ne yapmam gerektiğini bana söyler misiniz?
    Bora bey Engelleyeceksiniz yada kura dışı bir yazı varsa bize bildireceksiniz , bunlari yapmayıp aynı hatta daha fazla bir siddetle cevap yazarsanız sonuc tabii ki tartışmaya dönüşür,.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Havalimanında vaka ya rastlandı. Pr4 kapatılacak haberiniz ola.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Marketler haftada 3 gün açılacak,duydunuz mu?
    Sanal marketten (Migros) ısmarlıyorsunuz gün içinde kapınıza bırakıyorlar...

Yorulmuyorsunuz. Kalabalığa girmiyorsunuz.

Tertemiz...

Sayfa 215/996 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •