Sayfa 215/278 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,296
     Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Şirketimz Yönetim Kurulu bugün (24.09.2019) şirket merkezinde toplanarak aktiflerinde bulunan yatırım amaçlı gayrimenkuller ile ilgili çeşitli kararlar almıştır.

Özet olarak, faizlerin düşmesi ile birlikte hareketlenen emlak piyasasından yararlanmak amacıyla, aktifinde bulunan Lider Gayrimenkul Değerleme A.Ş'nin yaptığı tespitlere göre 18.744.000 TL, şirket tarafından yapılan son piyasa araştırmasına göre 24.230.000 TL toplam değeri olan 49 adet yatırım amaçlı gayrimenkulden, fiyatı olgunlaşanların satılması, elde edilecek olan gelirle potansiyel vaad eden yeni yatırım amaçlı gayrimenkullerin alınması, operasyonel yeni yatırımların yapılması, enerji, gıda, hammade üretimi vb.iş olanaklarının ikamesi ve finanansal borç kapatılası planmaktadır.

İlgili yönetim kurulu kararı ektedir.
    geri alım ya da dolaylı olarak hisseyi halka arz fiyatına getirmeden bu iş yaş!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Stopcular şimdi kara kara dusunuyordur geri nerden alsam diye burada çok yazdık algıyla oynuyorlar diye ...ytd

3. 9 aylık Blancoyu bir görelim bakalım ne ailemdeler...ytd

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Stopcular şimdi kara kara dusunuyordur geri nerden alsam diye burada çok yazdık algıyla oynuyorlar diye ...ytd
    tavan açsa rakı balık ısmarlayacak arkadaş.. onunla yetiniriz..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

5. Piyasa bu haberlere ne kadar değer verecek bakalım...yatırımcının güvenini kaybetti belki Gunlukculer girer çıkar halka arzdan alanlar tavan olsa bile kurtarmaz....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Stopcular şimdi kara kara dusunuyordur geri nerden alsam diye burada çok yazdık algıyla oynuyorlar diye ...ytd
    Ben bugün stop yazdım diye mi böyle diyorsun ?Bu saçma sapan haberlerle bir yere uçmaz kaçmaz merak etmeyin.Eldeki olgunlaşan gayrimenkülleri satıp yeni fırsatlara bakacaklarmış kah kah kah...
    Sinirden gülüyorum kusura bakmayın...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7. Stop yapmak bazen iyidir ama benim kitabımda böyle birşey yok.kademeli alım kademeli satim bu tür kâğıtlarda daha doğru bir davranış biçimidir.cunku kumar kağıdı yatırım degil....sizin adınıza üzüldüm stop yaptığınız için belkide doğru bir karar vermissinizdir bu kagitta algıyla oynadıkları belli ....gerisi benim için hikaye.ben pasta ve takaslara bakarım.ytd.

Halka arzdan hala elinde tutan varsa inşallah + ile ayrılabilirler. Müsaade eder mi bilemem ama inşallah. Bu arada 2 liradan toplandığını bilerek fazla abartmadan eğer çıkarsa tabiki de. Arz fiyatına geldiğinde %40, biraz kar bıraksın derseniz, buranın altından maliyetlenenlere %50 kar bıraktığını bilerek.

Sayfa 215/278 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •