Sayfa 216/1003 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. qinvest portföy katılım hisse fonu ne zaman işleme açılıyor bilgisi olan var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    dolar daha düşmez diyorsanız satmazsınız. belki yaptırım kararı beklenebilir o sıralarda yükselme ihtimali de olabilir. ancak ben düşeceği tarafındayım kademeli olsa da...
    bu tip fonların bu kadar oynak getiri yazmaması lazım normal şartlarda.
    ytd...
    anladım sağolasın yani çoğunlukla doların durumuna göre hareket ediyorlar, hatta son zamanlarda dolar sabit kalsa bile eksi yazmaya başladılar, en iyisi kademeli olarak satıp az miktar bırakmak, olağanüstü bir durum olmazsa dolar bir süre 8 tl. üzerine çıkmaya bilir.
    Aslında elde ne varsa direk eurobond alıp vadesine kadar tutsam mı diyorum ama ona da cesaret edemedim bir türlü.

3. Ki ACC temkinlidir. Daha 40 yeni çıkmış 22 Ekim faciasında neler oldu bakılabilir. Tüm bilgiler kamuya açık tarihsel veriler ortada.
     Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Salgın döneminin ilk başlarında yalnızca tek bir günde -%10 ACC düşüşünü bizzat yaşamış biriyim.

4. Bugun ppz 0.12 getirmis neolduki buna

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    1350 üstü kalıcı olması için yeni bir hikaye gerekiyor. şuan görüntü aşırı şişmiş ve ekonomik gerçeklerden uzaklaşmış halde.
    diğer bir tarafta 7.80 altı kur ve 15 üstü bir faiz ticari dengeleri bozar. yeni başkan bu toplantıda gerçek duruşunu gösterecek. (geçen toplantıda olması gerekeni yapmıştı)
    Bu haber bile borsamızı etkilemiyorsa galiba bizim bilmediğimiz bir şey var ki yükseliş devam ediyor diye düşünüyorum...

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-55240691
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Yaklaşık 3 yıldır taşırım... Son 6 ayda iyice yükselttim payımı hsyf lerde ve şükür güzel de kazandım..Hsyf ve fon sepeti fonlarından alıyorum..
    Tabi ki Sn pit iyi niyetle söylemiştir şüphem yok.. Ama hsyf leri de günde -10 bile yapabilir şeklinde vurgulamak yeni giren arkadaşlar için panikletici ve caydırıcı olabilir...
    Mutlaka iniş çıkışlar olacaktır...Pandemi çöküşü çok orjinal bir çöküştü..Benzeri çok nadir yaşanmıştır ve kaldı ki paniklemeyen o çöküşü fazlasıyla geri almıştır...
    Borsamız güzel bir trend yakaladı.. Döviz bazında borsamizın avrupa ve Abd borsalarindan halen çok ucuz olduğunu ve hsyf lerin orta ve uzun vadede güzel bir yatırım araci olacaginı öngörüyorum...yeter ki doğru zaman da giriş ve iyi yönetilen fonlar olsun veya sabırla beklensin..Dunya üzerinde inanılmaz bir likit bolluğu var ve artmaya devam edecek bunu unutmamak lazım...Tek adres emtia ve hisse senetleri...Tum arkadaşlara bol kazançlar diliyorum..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Ferrero,

Muhtemelen hızlı bir şekilde okuyup geçmişsiniz ama Sn pit paylaşımında "günlük" değil "aylık" -10 demiş, bu da gayet olabilir ve geçmiş örnekleri mevcut bir durum. Kaldı ki diğer bazı arkadaşlar günlük de dahi bu rakamlara yakın kayıpları olduğunu örneklerle göstermişler.

Diğer görüşlerinize katılıyorum...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Arkadaşlar merhaba,

İstanbul Portföy, sağlık ve biyoteknoloji alanında yeni bir fon için KAP'a bildirim göndermiş.

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...7646ea2cca4fed

Hayırlısı olsun,

8.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Yaklaşık 3 yıldır taşırım... Son 6 a.... ve artmaya devam edecek bunu unutmamak lazım...Tek adres emtia ve hisse senetleri...Tum arkadaşlara bol kazançlar diliyorum..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir itirazım yok hocam dediklerinize , ancak panikletiyorsun falan diyince vebal altında kalabilir insanlar. Üzücü olur. Niyet o değil çünkü dediğiniz gibi.
    Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 216/1003 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •