Sayfa 216/348 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 2779 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. 300 altında mal verirsen memnun olurum. Borsa düşecek savaş çalacak felaket tellalı çıkınca ayrı bi iştahlanıyorum.kasasına 330 milyon girecek şirket batacaksa satın satın ben en fazla param kadar zarar ederim 100 K 300 K taşıyan düşünsün.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2. Yuvarlak hesap 2490 endeks için güzel rakam hikayesi olan ayrılacak bu rakamlardan dileyen satsın dileyen tutsun kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir burada tavsiye arayan da bu işi bıraksın.

3. indir şunu 300 altına da ortaklığımız biraz daha büyüsün.
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4. Yahu bunlarda akıl fikir varmı neyin düzeltmesi 2.500 neyin satışı Dünyada reel gelir nerede var BIST 100 beş yıl da enflasyona göre yüzde 50 kaybettirmis hele bizim ALCAR sıfır çekmiş bu At hırsızları çocuk gibi sadece zaman kaybetmeyip Enflasyonda Beter oldular bakalım 2.ve 3. Çeyrek bilançoları hiçe sayarak takoz olacaklarmi 1000 de bekleriz 1.500 TL zaman ve enflasyon maliyetine göre

5. Ortama göre hacim fena değil ite cakala verecek ne paramız var ne de malımız ya sal aşağı toplayalım ya da yürü işimize bakalım.. Yönetim siz de size yakışan ihaneti yapmaya devam edin. tüketiciye yönelik ürün üretip yatırımcıya küfrettirmenin tr deki satışlarda karşılığını görürsünüz muhakkak. Borsa eski borsa değil bu işin reklam değerini anlarsınız umarım geç olmadan..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..

6. Son takas verilerine göre iş, yapı kredi ve vakıfın çıktığı malları karşılayan kurumlar kağıda hareket kazandıracaktır park edilmiş malların dolaşıma kazandırılması tahtaya hacim olarak dönecektir en ölü günde yaklaşık 80 k işlem hacmine ulaşıyor olmamızın sebebi de bu sanırım ben gidişattan umutluyum düşmesi işime gelir arsa satışı önümüzdeki bilançoya işlenecek olursa bu yıl için umutlar yeşerir herkese iyi tatiller
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Günaydın hayırlı bereketli haftalar, an itibari ile 18 dolar sal 300 altına dolduralım sepeti..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. Arsadan gelen parayı özsermayeye ekleyecekse egeen kadar oluyor özsermaye. Eğer sermaye artıracaksa... Bu kısmı herkes kendisi doldursun. Temettü de vermiyor.

Sahi o kadar parayı ne yapacaklar? Yedek akçe de yasal sınıra ulaştı.

Sayfa 216/348 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •