Sayfa 217/494 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 3947 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. ben yeni hisse sahibi oldum, o yüzden araştırıp tebliğin son revize edilmiş haline bakıp bilgilendirme yaptım. ayrıca dilekçeyi resmi yol ile göndermeniz şart, yoksa görüldüğü üzere ilgilenmiyorlar.

2. ayrıca iş işten geçmiş görünmüyor, siz de okuyup yorumlarsınız isterseniz. Bir çağrı daha yapılması lazım 27.1 e göre ondan sonra 30 gün içerisinde resmi başvuruyu yapacağız. dikkatli olalım. farklı yorumlayan olursa buraya yazsın lütfen.

Arkadaş kar ben size şunu soyleyebikirim.
    1.ben genel kurula katılarak şerh verdim
    Bu fiyat için bu maddenin iptali için 3 aylık sürede İstanbul asliye ticaret mahkemesine başvurma hakkını var.
    Ancak Ankara'da olduğum için İstanbul'da dava ile uğraşmaya zamanim var
    Ama 1500 lot için uğraşamam
    Çok fazla lotu olan varsa uğraşmak isteyene yardımcı olurum

4. sn. mmgun çağrıyı ne için yapacak sizce..şirketin dediği %95 ile kottan çıkma hakkım var diyor, onu kullanacam diyor..
    haa ben %98 için oyun olduğunu düşünüyorum o ayrı..
    %98 e ulaşırsa bu sefer diyecekki aaaa bak sen şu işe..%98 olduk..hadi bakalım size satma hakkı verelim..
    satanlar ne olacak peki..
    küfür edecek..

5. 17.09.2019 bitiş tarihi itibariyle borsa İstanbul ' a başvururlar. o onay geldiği ve açıklanmasını mütakip 1 hafta içinde tahta kapanır, ve sonrasında satış için şirkete başvurulacak benim payı al adil değerden diye. o zaman şirket değerlendirme yaptırmalı zaten, ama fiyat kaç çıkar bilemeyiz. ama önceki sürede yasal başvuru yapılsaydı, 1 vs. sene en yüksek değerden çağrı yapması mecburiyeti vardı.

6. haa şunu söyleyim size..şirket %98 i alacam demişse bitmiştir iş..1 günde dayar fiyatı en uç noktalara yinede alır..
    dev şirketten bahsediyoruz..
    karar şu anda verilmez yani..bunlar çook öncelerden bunun planını yapmışlardır..

7. peki adil değeri beğenmezsek, cayma hakkımız var mı..
    tebliğin ilgili kısmını alıntılarsanız daha iyi olur..

Alıntı Originally Posted by mmgun Yazıyı Oku
    17.09.2019 bitiş tarihi itibariyle borsa İstanbul ' a başvururlar. o onay geldiği ve açıklanmasını mütakip 1 hafta içinde tahta kapanır, ve sonrasında satış için şirkete başvurulacak benim payı al adil değerden diye. o zaman şirket değerlendirme yaptırmalı zaten, ama fiyat kaç çıkar bilemeyiz. ama önceki sürede yasal başvuru yapılsaydı, 1 vs. sene en yüksek değerden çağrı yapması mecburiyeti vardı.

8. ayın 17 sinden sonra çok yüksek hacimler görürseniz anlayınki %98 için nakil başladı..
    nakili dışarda da yapar, amaç %98 den daha fazlasıysa nakil borsada olacaktır..
    çünkü %98 in verdiği hakla zorla çıkartabiliyor..
    yok hacimsiz sürünürse anlayın ki bu halde çıkacak..

Sayfa 217/494 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •