Onemli Gunler Banner
Sayfa 217/560 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 4477 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Macın en iyisi tartışmasız Hasan Ali .. Tebrik ediyorum umarım böyle devam eder ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by rain2005 Yazıyı Oku
    Valbuena artık emekli olmalı

Hasan Ali ve Benzia en iyi oynayanlar...Benzia oyundan niye çıktı?

Atıf, Mehmet Topal yerine oyunu hızlandıran yeniler monte edilmeli artık..

Barış nereye kayboldu?
    Valbuena bitmiş zaten geçen yıldan beri aynıydı .. Adama otomatikman 1 kişi defansi eksiltiyor ve anlamsız yerde top kaybediyor.. Atif’da kesinlikle 11 oyuncusu değil , ilk yari bomboş o golü atamamak hiç yakışmadı ve maç geneli zayıftı .. Mehmet Topal’ı beğenmiyorum ama görev adamı ne verilirse onu yapıyor ileriye oyunu kötü , top hakimiyeti iyi değil ama o oyundan çıkınca orta saha defans arası yol geçen hanına döndü bu da net görüldü ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tolgay ikinci sarıdan atılmalıydı kendini geçen oyuncuyu çekti.. Net sarı ve oyundan atılmalıydı ..

Buda VAR hakeminin bir işe yaramadığının göstergesidir .. Net penaltı ..

https://twitter.com/sb_dag/status/10...388625408?s=21

Beinsports : Atiba’nin Ayew’e ceza sahası içinde yaptığı hareket de penaltı elle oynaması da penaltı .

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Buda VAR hakeminin bir işe yaramadığının göstergesidir .. Net penaltı ..

https://twitter.com/sb_dag/status/10...388625408?s=21
    buna vardan bakmadılar mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

h.aliye nazar değmesin köybaşıya mahkum kalmayalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    buna vardan bakmadılar mı
    Yok hiç bakılmadı

Sayfa 217/560 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •