Sayfa 218/691 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. ykb de klgyob olarak gozukuyor alış iznide veriyor

2. fıbonaccı gelır grafık cızer, hayek tesekkur eder efendım harıka paylasımlarınız oluyor dıye. sonra hayek mevcut malı tablolar ve gelecektekı projelerden bahseder, hıısedar ıse bunlar nasıl olmaz akıl alır gıbı degıl, ben ve arkadalarım sıkayetlerımızı yazdık derler. ama tum bu konusmaların baslangıcından, sızın fark ettıgınız ana kadar hısse neredeyse % 100 e yakın dusmustur.. uzunca bır sure burda yıpranırsınız..

3.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    fıbonaccı gelır grafık cızer, hayek tesekkur eder efendım harıka paylasımlarınız oluyor dıye. sonra hayek mevcut malı tablolar ve gelecektekı projelerden bahseder, hıısedar ıse bunlar nasıl olmaz akıl alır gıbı degıl, ben ve arkadalarım sıkayetlerımızı yazdık derler. ama tum bu konusmaların baslangıcından, sızın fark ettıgınız ana kadar hısse neredeyse % 100 e yakın dusmustur.. uzunca bır sure burda yıpranırsınız..
    eee peki sen niye bulaştın aldın?

4. Sayin Şahonun yazdiklarindan sonra bende suphelenmeye basladim. Cunku sayin hissedarxd acele ve telas etmememi sakince izlememi, burafa cok bilgili ve yetkin arkadaslarin oldugunu bunun da benim icin cok buyuk bir sans oldugunu yazdigi icin ben de sakince telas etmeden ha bugun ha yarin duzelir diye bekledim.sinucta cok buyuk zararim oldu. Sayin Şaho da bunlari yazinca insan ister istemez aca ba diye suphelenmez mi. Ben kimsenin sahsina ismen beddua etmedim. Ama patronlarinin adina kim burada garibanin uc kurusuna goz diktiyse Allahindan bulsun dedim. Sizin iciniz rahatsa uzerinize alinmaniza gerek yok. Allah herkesin kalbini de icindekileri de en iyi bilendir. Ben ona havale ettim.

5.  Alıntı Originally Posted by ats Yazıyı Oku
    eee peki sen niye bulaştın aldın?
    ben kendımce çok dıpten aldım. Ben analız yapanılecek bılgıye sahıbım..onların lafı ıle almadım..

6.  Alıntı Originally Posted by Garib Yolcu Yazıyı Oku
    Sayin Şahonun yazdiklarindan sonra bende suphelenmeye basladim. Cunku sayin hissedarxd acele ve telas etmememi sakince izlememi, burafa cok bilgili ve yetkin arkadaslarin oldugunu bunun da benim icin cok buyuk bir sans oldugunu yazdigi icin ben de sakince telas etmeden ha bugun ha yarin duzelir diye bekledim.sinucta cok buyuk zararim oldu. Sayin Şaho da bunlari yazinca insan ister istemez aca ba diye suphelenmez mi. Ben kimsenin sahsina ismen beddua etmedim. Ama patronlarinin adina kim burada garibanin uc kurusuna goz diktiyse Allahindan bulsun dedim. Sizin iciniz rahatsa uzerinize alinmaniza gerek yok. Allah herkesin kalbini de icindekileri de en iyi bilendir. Ben ona havale ettim.
    aynen öyle eğer ky nin 3 5 kuruşuna göz diken birileri varsa inşaallah en sevdiğinden çıksın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by Garib Yolcu Yazıyı Oku
    Sayin Şahonun yazdiklarindan sonra bende suphelenmeye basladim. Cunku sayin hissedarxd acele ve telas etmememi sakince izlememi, burafa cok bilgili ve yetkin arkadaslarin oldugunu bunun da benim icin cok buyuk bir sans oldugunu yazdigi icin ben de sakince telas etmeden ha bugun ha yarin duzelir diye bekledim.sinucta cok buyuk zararim oldu. Sayin Şaho da bunlari yazinca insan ister istemez aca ba diye suphelenmez mi. Ben kimsenin sahsina ismen beddua etmedim. Ama patronlarinin adina kim burada garibanin uc kurusuna goz diktiyse Allahindan bulsun dedim. Sizin iciniz rahatsa uzerinize alinmaniza gerek yok. Allah herkesin kalbini de icindekileri de en iyi bilendir. Ben ona havale ettim.
    senin sayın dediğin şaho tescilli a1 patronunun adamıdır ? önce adamını tanıyacaksın.
    ayrıca kim ki burda patronun adamı ise, birisini bilerek ya da isteyerek yanıltmışsa, yatırımcının hakkını yemişse Allah bin belasını versin çoluğundan çocuğundan çıkarsın.
    sende yardım istemişsin, kimsenin bunu yapmak gibi bir zorunluluğu olmamasına rağmen cevp vermiş sana yardımcı olmuş, burada gelip kendi suçunu başkasına atıyorsun. ayıp yaptığın ! rüçhan ve hisse ile ilgili basit soru sormuşsun cevaplamışım ? kalkıp öyle böyle diyorsun

8. Birazdan KAP glır satış tamalandı dıye..

Sayfa 218/691 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •